رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱
  • کد خبر : ۲۷۸۰۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
💢 امضای تفاهم نامه مشترک بین جمعیت هلال احمر و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان

تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال احمر و سازمان دانش آموزی به منظور استفاده از ظرفیت های متقابل جهت آموزشهای عمومی امداد و کمک های اولیه و اشاعه فرهنگ خود امدادی منعقد شد

عصر صادق؛ تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال احمر و سازمان دانش آموزی به منظور استفاده از ظرفیت های متقابل جهت آموزشهای عمومی امداد و کمک های اولیه و اشاعه فرهنگ خود امدادی منعقد شد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ در این تفاهم نامه با توجه به تاکید رهبر انقلاب در […]

عصر صادق؛ تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال احمر و سازمان دانش آموزی به منظور استفاده از ظرفیت های متقابل جهت آموزشهای عمومی امداد و کمک های اولیه و اشاعه فرهنگ خود امدادی منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ در این تفاهم نامه با توجه به تاکید رهبر انقلاب در خصوص برنامه ریزی برای کسب حداقل یک مهارت توسط دانش آموزان با استفاده از ظرفیت، امکانات و توانمندی های دو سازمان مردم نهاد ، آموزشهای عمومی امداد و کمکهای اولیه با هدف ترویج فرهنگ خود امدادی و کمک به افزایش تاب آوری جامعه به عنوان مهارت به دانش آموزان آموزش داده می شود.

از دیگر همکاری های مشترک این تفاهم نامه، تلاش و برنامه ریزی جهت کاهش آسیبهای اجتماعی نوجوانان و جوانان که از برنامه های مهم و در دست اجرای جمعیت هلال احمر است، می باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه