رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
  • کد خبر : ۲۷۴۸۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

زلزله کرمانشاه تاکنون فوتی نداشته است/مصدومیت ۶۳۴ نفر به دلیل فرار یا خرابی واحدهای مسکونی

عصرصادق ؛ ستاد مدیریت بحران جمعیت هلال احمر شب گذشته با حضور رئیس و دبیر کل هلال احمر تشکیل و در این ستاد عنوان شد که تاکنون ۸۷ تیم ارزیاب از استان‌های کردستان، همدان، لرستان در مناطق زلزله‌زده حضور یافتند و به آواربرداری، جستجو، اسکان و تغذیه زلزله‌زدگان در مناطق سرپل ذهاب، گیلانغرب و قصر […]

عصرصادق ؛ ستاد مدیریت بحران جمعیت هلال احمر شب گذشته با حضور رئیس و دبیر کل هلال احمر تشکیل و در این ستاد عنوان شد که تاکنون ۸۷ تیم ارزیاب از استان‌های کردستان، همدان، لرستان در مناطق زلزله‌زده حضور یافتند و به آواربرداری، جستجو، اسکان و تغذیه زلزله‌زدگان در مناطق سرپل ذهاب، گیلانغرب و قصر شیرین پرداختند.

بر اساس این گزارش، طبق آنچه که تاکنون اعلام شده زمین‌لرزه شب گذشته کرمانشاه ۶۳۴ مصدوم ناشی از فرار یا فراری‌ها داشته است.

در این جلسه عنوان شد که ارزیابی از ۱۵۰ روستای مناطق زلزله‌زده به پایان رسیده و خوشبختانه تاکنون زمین‌لرزه شب گذشته فوتی نداشته است.

همچنین بر اساس گزارش ارائه شده بسته‌های غذایی ۷۲ ساعته و یک ماهه بارگیری و به مناطق زلزله‌زده ارسال شده است. ضمن اینکه مرکز امداد هوایی هلال احمر ۵ فروند بالگرد را برای ارائه خدمات در مناطق زلزله‌زده به صورت آماده‌باش قرار داده است.

صبح امروز نیز دبیر کل هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات برای بررسی وضعیت مناطق زلزله‌زده و نحوه امدادرسانی عازم کرمانشاه شدند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه