رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  • کد خبر : ۲۶۸۹۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد خبر داد:

اعزام ۲۰ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد به پیاده روی اربعین

عصرصادق ,  رضا نصیری بعدازظهر یکشنبه در جلسه شورای فرهنگی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان که در رشت برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه به عنوان مرکز تحول محسوب می شود و در بخش‌های مختلف کشور کارساز و نیروساز است. نصیری به پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) اشاره کرد و گفت: در اربعین امسال بیش از ۲۰ هزار […]

عصرصادق ,  رضا نصیری بعدازظهر یکشنبه در جلسه شورای فرهنگی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان که در رشت برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه به عنوان مرکز تحول محسوب می شود و در بخش‌های مختلف کشور کارساز و نیروساز است.

نصیری به پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) اشاره کرد و گفت: در اربعین امسال بیش از ۲۰ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد حضور و مشارکت دارند. امسال تلاش شد در زمینه اعزام دانشجویان به این حرکت فرهنگی، قانون و ساز و کار مشخصی تهیه و تدوین شود.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه تلاش شد به واسطه هماهنگی با سایر نهادهای مرتبط مشکلات موجود در اعزام دانشجویان حل شود، بیان کرد: خروج از کشور مهم‌ترین مشکل دانشجویان بود که خوشبختانه با رایزنی‌های صورت گرفته این مشکل برطرف شد.

نصیری در ادامه با اشاره به تأمین منابع مالی برای کمک به دانشجویان برای اعزام به اربعین، تصریح کرد: امسال یک میلیون تومان توسط صندوق رفاه دانشجویی به متقاضیان وام پرداخت می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه