رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
  • کد خبر : ۲۶۸۶۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

انتخاب شهردار از دستور جلسه شصتم شورای شهر رشت کنار رفت!

 عصرصادق ؛ شنیده‌ها حکایت از آن دارد که در جلسه شصتم شورای شهر رشت موضوع انتخاب شهردار صورت نخواهد پذیرفت تا شهر رشت همچنان با درایت فراکسیون اقلیت شورای شهر رشت بدون شهردار طی طریق کند! شهر بدون شهردار رشت در شرایطی که امروز با مشکلات بسیار عدیده‌ای روبرو است این روزها بازیچه دست کسانی […]

 عصرصادق ؛ شنیده‌ها حکایت از آن دارد که در جلسه شصتم شورای شهر رشت موضوع انتخاب شهردار صورت نخواهد پذیرفت تا شهر رشت همچنان با درایت فراکسیون اقلیت شورای شهر رشت بدون شهردار طی طریق کند!

شهر بدون شهردار رشت در شرایطی که امروز با مشکلات بسیار عدیده‌ای روبرو است این روزها بازیچه دست کسانی شده است که می‌خواهند با زور و دور زدن قانون روند انتخاب شهردار را به تأخیر انداخته تا شاید معجزه‌ای رخ دهد و یکی از چندین گزینه مدنظر آنان بتواند رأی طیف مقابل را بشکند و شهردار شود.

گفته‌شده است در جلسه شصتم شورای اسلامی کلان‌شهر رشت قرار است سرپرست شهرداری انتخاب شود و درصورتی‌که سرپرست مدنظر طیف اقلیت شورا رأی لازم را نداشته باشد این طیف مجدداً همانند دو هفته قبل آبستراکسیون کرده و شهر رشت با همت آنان عملاً بی کلانتر خواهد شد.

حال باید از فرماندار رشت که این روزها کاملاً سکوت کرده و اگر پاسخ خبرنگاری را نیز بدهد می‌گوید در قالب مصاحبه صحبت‌هایش منتشر نشود؛ پرسید که آیا در چنین وضعیتی که شهر رشت نه شهردار دارد و نه وضعیت سرپرستی آن مشخص است جایی برای سکوت کردن وجود دارد؟!

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه