رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۴
  • کد خبر : ۲۶۸۶۵
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

بازرسی و ضبط تمامی پرونده‌های مالی و اداری اداره کل ورزش و جوانان

عصرصادق ؛شنیده ها حکایت از آن دارد که روز گذشته تمامی پرونده های مالی و اداری اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان که مربوط به دوره مدیریت مسعود رهنما، مدیرکل سابق این اداره کل بوده، توسط یک دستگاه ذی صلاح امنیتی بازرسی و ضبط گردید. بنا بر گفته های چند فرد آگاه ۵ نفر […]

عصرصادق ؛شنیده ها حکایت از آن دارد که روز گذشته تمامی پرونده های مالی و اداری اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان که مربوط به دوره مدیریت مسعود رهنما، مدیرکل سابق این اداره کل بوده، توسط یک دستگاه ذی صلاح امنیتی بازرسی و ضبط گردید.

بنا بر گفته های چند فرد آگاه ۵ نفر از مامورین این دستگاه تمامی پرونده های مالی و اداری دوران تصدی مسعود رهنما بر اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان را بررسی و به همراه خود بردند.

گفته می شود مدارک و اسناد زیادی از تخلفات گسترده رخ داده درون این اداره کل در اختیار این نهاد قرار گرفته و به زودی اخبار تکمیلی پس از بررسی کامل تخلفات رخ داده در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان منتشر خواهد شد. البته بنا بر ادعای برخی از افراد آگاه در این مجموعه، پرونده هایی از تخلفات میلیاردی نیز وجود دارد.

گفتنیست چندی پیش اخباری در خصوص بازداشت مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان گیلان به دلیل حضور در اردوی تیم ملی کاراته بانوان آنهم بدون اخذ مجوزهای لازم منتشر شده بود. در این شرایط باید دید آیا روند بازداشت مدیران متخلف در گیلان همچنان ادامه خواهد داشت؟!/سپید خبر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه