رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
  • کد خبر : ۲۶۸۵۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

از انکار تا اصرار! ثابت قدم شهردار رشت خواهد شد؟!

عصرصادق ؛ حدود یک ماه قبل بود که پس از انتشار لیست ۱۳+۲ نفره کاندیداهای به اصطلاح نهایی شهرداری رشت خبرها حکایت از اضافه شدن نام محمدعلی ثابت قدم به جمع کاندیداهای نهایی شهرداری رشت داشت! حضور نام ثابت قدم در جمع کاندیداهای نهایی شهرداری با واکنش های بسیاری همراه بود و خیلی زود به […]

عصرصادق ؛ حدود یک ماه قبل بود که پس از انتشار لیست ۱۳+۲ نفره کاندیداهای به اصطلاح نهایی شهرداری رشت خبرها حکایت از اضافه شدن نام محمدعلی ثابت قدم به جمع کاندیداهای نهایی شهرداری رشت داشت!

حضور نام ثابت قدم در جمع کاندیداهای نهایی شهرداری با واکنش های بسیاری همراه بود و خیلی زود به طور غیررسمی این موضوع تکذیب شد. اگرچه ثابت قدم مجدداً به جمع کاندیداهای نهایی شهرداری بازگشت اما در همان زمان هم هیچکس حاضر نبود تا ثابت قدم را گردن بگیرد و او را گزینه خود بداند تا در نهایت ثابت قدم بدون اخذ حتی یک رای از جمع کاندیداهای نهایی ترِ شهرداری رشت کنار بماند.

حال اما در شرایطی که ثابت قدم حتی یک رای نیز از اعضای شورای شهر رشت اخذ نکرده است در جدیدترین بازی از پیش شکست خورده و برای شکسته شدن رای حامد عبدالهی یک عضو شورا پیشنهاد طرح نام ثابت قدم را برای شهرداری رشت داده است تا به خیال خودشان شاید بتواند رای چند نفر از فراکسیون اکثریت را به خود جلب کند!

نکته جالب سوءاستفاده از یک قانون در شورا است که در صورت امضای بیش از نصف اعضای شورا مصوبات شورا قابل تغییر است و با این روش می توان انتظار داشت که به زودی گزینه جدیدی از سوی طیف اقلیت شورا تعرفه شود تا کمدی انتخاب شهردار رشت همچنان ادامه دار شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه