رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
  • کد خبر : ۲۶۸۴۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

مراسم بدرقه نیروهای پشتیبانی، تدارکات و اعزام ماشین آلات شهرداری رشت به کربلای معلی در گلزار شهدای رشت برگزار شد

 به گزارش عصرصادق ؛ به نقل از واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، صبح امروز سه شنبه ۲۵ مهرماه مراسم بدرقه نیروهای پشتیبانی، تدارکات و اعزام تجهیزات ستاد اربعین شهرداری رشت به کربلای معلی صبح امروز در گلزار شهدای رشت برگزار شد. محمد حسن عاقل منش رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی […]

 به گزارش عصرصادق ؛ به نقل از واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، صبح امروز سه شنبه ۲۵ مهرماه مراسم بدرقه نیروهای پشتیبانی، تدارکات و اعزام تجهیزات ستاد اربعین شهرداری رشت به کربلای معلی صبح امروز در گلزار شهدای رشت برگزار شد.

محمد حسن عاقل منش رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت در این مراسم با قدردانی از زحمات ستاد اربعین شهرداری رشت اظهار کرد: بسیاری از شهدا توفیق زیارت امام حسین(ع) در دنیا نصیبشان نشد ولی امام حسین(ع) آن ها را طلبید و با شهادت کربلایی شدند.

وی بیان داشت: هریک از افراد اعزامی به ذکر و یاد یک شهید بزرگوار عازم کربلا شود و یاد و خاطره شهدا را در کربلای معلی گرامی بداریم.

این مراسم با مداحی کربلایی یاسر محجوب همراه بود و پس از تجدید میثاق با شهدا اعضای پشتیبانی شهرداری عازم کربلای معلی شدند.

گفتنی است شش دستگاه ماشین آلات شهرداری رشت به همراه ۵۰ نیروی پشتیبانی شهرداری رشت صبح امروز عازم کربلا خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه