رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۶
  • کد خبر : ۲۶۸۳۱
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس اتحادیه طلا:

مردم خریدهای هیجانی نکنند/ سود طلای خام منطقی نیست

عصرصادق ؛ آیت محمد ولی در گفت وگو یی،‌ در خصوص وضعیت خرید و فروش سکه و طلا در بازار آزاد،‌ اظهار داشت: خرید و فروش در بازار انجام می شود ولی نه به آن شکل که چشم گیر باشد. وی با بیان اینکه تب خرید سکه فروکش کرده است، افزود: مردم اما باید هوشیار […]

عصرصادق ؛ آیت محمد ولی در گفت وگو یی،‌ در خصوص وضعیت خرید و فروش سکه و طلا در بازار آزاد،‌ اظهار داشت: خرید و فروش در بازار انجام می شود ولی نه به آن شکل که چشم گیر باشد.

وی با بیان اینکه تب خرید سکه فروکش کرده است، افزود: مردم اما باید هوشیار باشند و از خریدهای هیجانی در بازار طلا بخصوص طلای خام و آبشده پرهیز کنند.

رئیس اتحادیه طلا به مردم توصیه کرد در صورتی که قصد سرمایه گذاری دارند به سراغ خرید مصنوعات طلا بروند و اگر اطلاعات کافی ندارند وارد خرید طلای خام نشوند.

محمد ولی با بیان اینکه سود خرید طلای خام برای کسانی است که سالهاست در این کار هستند و آگاهی کافی را دارند، تصریح کرد: اما عده ای از مردم که اطلاعات کافی در این حوزه ندارند به نیت سود بیشتر وارد این بازار می شوند ولی از آنجایی که سود این بخش منطقی نیست، گاها با ضرر و زیان مواجه می شوند./تسنیم

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه