رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸
  • کد خبر : ۲۶۷۰۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

گزینه ناشناس شهرداری رشت کیست؟!

به گزارش عصرصادق ؛ شاید برای هیچ‌کس باورپذیر نباشد از فردی که یک دوره چندماهه شهردار رشت بوده، هیچ عکسی در فضای مجازی وجود نداشته باشد و برخی کانال‌های تلگرامی نیز مجبور به استفاده از یک تصویر ناشناس بجای عکس او شوند. رضا ساغری شهردار اسبق شهر رشت است که شاید بتوان او را ناشناس‌ترین […]

به گزارش عصرصادق ؛ شاید برای هیچ‌کس باورپذیر نباشد از فردی که یک دوره چندماهه شهردار رشت بوده، هیچ عکسی در فضای مجازی وجود نداشته باشد و برخی کانال‌های تلگرامی نیز مجبور به استفاده از یک تصویر ناشناس بجای عکس او شوند.

رضا ساغری شهردار اسبق شهر رشت است که شاید بتوان او را ناشناس‌ترین آشنا در لیست نهایی کاندیداهای تصدی بر شهرداری رشت نامید!

وی که بین سال‌های ۸۵ و ۸۶ ردای شهرداری رشت را بر تن داشت، در آن زمان علیرغم حمایت استاندار وقت و احزاب سیاسی از سمت خود کنار رفت.

در خصوص عزل ساغری گفته می‌شود وی به دست طیف حامیان محمدرضا قاسمی یکی از اعضای بازداشت‌شده در شورای سوم و با کمک خاکسار برکنار شد تا برادر بزرگ‌تر خاکسار به‌عنوان شهردار بعدی رشت تعرفه شود.

ساغری پس از سال‌های پرحاشیه شورای سوم یا همان شورای موسوم به اختلاس کمی دور از اذهان عمومی قرار گرفت و شاید بتوان دلیل عدم وجود تصویر از او در فضای مجازی همین گوشه‌نشینی ساغری بوده است.

شهردار اسبق رشت اما گفته می‌شود این روزها شانس بسیار خوبی برای تصدی بر شهرداری رشت دارد. او که مورد حمایت برخی اصولگرایان شورا نیز قرار گرفته، مورد حمایت محمدحسن عاقل منش عضو شورای شهر رشت در دوره سوم است.

جالب آنکه در دوران پسا خلیلی در چهارم شورای شهر رشت بازهم نام ساغری برای تصدی بر شهرداری رشت مطرح‌شده بود که این اتفاق هرگز رخ نداد و ساغری کار خود را در آب منطقه‌ای گیلان به‌عنوان کارشناس ادامه دهد. وی در حال حاضر عضو اصلی هیئت‌مدیره شرکت سهامی آب منطقه‌ای گیلان است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه