رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
  • کد خبر : ۲۶۶۹۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

سیلاب “پل کلفت” فومن‌ را به‌طور کامل تخریب کرد

عصرصادق ؛کاظم یوسفی در گفت‌وگو یی اظهار داشت:‌ بارش شدید باران که از عصر دیروز در مناطق مختلف شرقی و غربی استان گیلان شروع شده باعث فرو ریختن کامل یک پل روستایی در روستای کلفت شهرستان فومن و قطع راه ارتباطی اهالی آن منطقه شده است. معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان عنوان کرد: در […]

عصرصادق ؛کاظم یوسفی در گفت‌وگو یی اظهار داشت:‌ بارش شدید باران که از عصر دیروز در مناطق مختلف شرقی و غربی استان گیلان شروع شده باعث فرو ریختن کامل یک پل روستایی در روستای کلفت شهرستان فومن و قطع راه ارتباطی اهالی آن منطقه شده است.

معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان عنوان کرد: در حال حاضر و با توجه به ادامه بارش باران در مناطق مختلف استان گیلان تمامی فرما‌نداری‌های شهرستان‌ها در حال بررسی شرایط موجود و گزارش اطلاعات و خسارات وارده به مرکز ستاد مدیریت بحران استانداری هستند.

یوسفی با بیان اینکه آمارها لحظه به لحظه در حال تغییر هستند تصریح کرد: با تمام این‌ها می‌توان گفت فعلاً و با توجه به تشدید شرایط جوی اکثر نقاط گیلان درگیر بارش باران هستند به طوری که این وضعیت هم‌اکنون به غیر از شرق استان در مناطق و بخش‌های غرب استان نیز حاکم است.

وی با بیان اینکه اکثر روستاهای شهرستان ماسال و صومعه‌سرا با آبگرفتگی مواجهند ابراز داشت: وضعیت یاد شده در مناطق و شهرهای شرقی استان گیلان از قبیل لاهیجان،‌ لنگرود،‌ املش و سیاهکل نیز به نوعی حاکم بوده و بیشترین بارش باران نیز متعلق به شهرستان رودسر است.

معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان در مورد میزان بارش باران در رودسر بیان داشت:‌ طبق آمارها و گزارشات ارسال شده از سازمان هواشناسی به مرکز مدیریت بحران استانداری گیلان تا این لحظه بیش از ۳۰۰ میلیمتر باران در شهرستان رودسر باریده است.

یوسفی در مورد تخریب‌ها و خسارت‌های وارده ناشی از بارش شدید باران در نقاط مختلف گیلان افزود:‌ محور ارتباطی لات لیل و اطاقور به املش یعنی پل کیازنیک دچار آسیب شده اما در شهرستان فومن پل روستای کلفت این منطقه به صورت کامل و صد در صد تخریب شده است./تسنیم

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه