رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
  • کد خبر : ۲۶۴۸۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
آشوبی مطرح کرد:

بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان مطالبات دانشگاه علوم پزشکی گیلان از سازمان های بیمه ای /نیاز شدید دانشگاه به وصول مطالبات برای خرید نقد تجهیزات درمانی

محمدتقی آشوبی  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفت و گو با عصرصادق با اشاره به تشکیل جلسه هیات امنا در تاریخ  ۱۷ شهریورماه ۹۷ اظهار داشت: در این جلسه پیرامون مباحث مالی بحث شد و موارد جز به جز مورد تایید قرار گرفت که نامه آن به زودی از […]

محمدتقی آشوبی  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفت و گو با عصرصادق با اشاره به تشکیل جلسه هیات امنا در تاریخ  ۱۷ شهریورماه ۹۷ اظهار داشت: در این جلسه پیرامون مباحث مالی بحث شد و موارد جز به جز مورد تایید قرار گرفت که نامه آن به زودی از سوی وزیر خواهد آمد.
وی تاکید کرد: براساس آنچه که در هئیت امنا مطرح کردیم کل کسری بودجه دانشگاه ۷۲ میلیارد تومان است. دانشگاه علوم پزشکی گیلان یکسری مطالبات و تعهدات از سالهای گذشته دارد که اگر کل دریافتی ها و کل بدهی ها را تهاتر کنیم باز ۷۲ میلیارد تومان کسری بودجه خواهیم داشت.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیان اینکه این میزان کسری در سالهای گذشته ایجاد شده است گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در سالهای آتی به سمت مثبت شدن بودجه حرکت می کنیم .
وی افزود: کل بودجه سالیانه ما هزار و ۳۱۲ میلیارد تومان است که ۷۲ میلیارد تومان کسری ، کمتر از ۵ درصد بودجه را شامل می شود اگر بتوانیم مطالبات دانشگاه را دریافت کنیم مقدار زیادی از بدهی های دانشگاه را پرداخت کرده ایم متاسفانه در سال ۹۶ موفق نشدیم مطالبات بیمه ای را سروقت دریافت کنیم.
آشوبی تصریح کرد: مشکل دیگر دانشگاه خرید نقد نیازهای درمانی است و ما مجبوریم بسیاری از نیازهای درمانی از جمله وسایل دیالیز را نقد و سر وقت خرید کنیم چرا که اگر نقد خرید نکنیم وسایل و تجهیزات مورد نیاز را به ما نخواهند داد باید تلاش شود تا مطالبات بیمه ای دانشگاه(  بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان) که از سال ۹۳ باقی مانده است وصول شود.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه