رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
  • کد خبر : ۲۶۳۹۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

ساماندهی نیروهای حجمی و بهبود شرایط شغلی این پرسنل اولویت سال جاری شورای شهر

عصرصادق؛سید امیر حسین علوی اظهار داشت: بخش عمده ای از خدمات میدانی شهرداری بر عهده پرسنل خدوم کارگری و نیروهای حجمی میباشد و به نوعی شهروندان رشت خدمات این طیف را ویترین عملکرد میدانی مجموعه شهرداری میدانند. لذا با توجه به زحمات روز افزون این عزیزان بر مدیریت شهری و علی الخصوص شورای شهر تکلیف […]

عصرصادق؛سید امیر حسین علوی اظهار داشت: بخش عمده ای از خدمات میدانی شهرداری بر عهده پرسنل خدوم کارگری و نیروهای حجمی میباشد و به نوعی شهروندان رشت خدمات این طیف را ویترین عملکرد میدانی مجموعه شهرداری میدانند.

لذا با توجه به زحمات روز افزون این عزیزان بر مدیریت شهری و علی الخصوص شورای شهر تکلیف وجود دارد تا هر چه سریعتر با عنایت ویژه به این عزیزان در پی حل مشکلات نیروهای شرکتی و حجمی اقدامات مقتضی را انجام دهند.

وی با بیان این مطلب که در سال اول از دوره شورای پنجم بررسی های لازم و آسیب شناسی ها در این خصوص از سوی اعضای شورا، کمیسیون های تخصصی، مشاورین و کارشناسان صورت گرفته است از ساماندهی نیروهای حجمی در زیر مجموعه یک شرکت واحد زیر نظر و نظارت مستقیم شهرداری خبر داد.

رییس شورای شهر پرداخت به موقع حقوق، مزایا و مطالبات را جزو سایر مشکلات موجود در حوزه نیروهای حجمی دانست و از اولویت مدیریت شهری در خصوص حل این موضوعات در سال جاری خبر داد.

علوی با تاکید بر این موضوع که باید در راستای تقویت روحیه نیروهای حجمی شهرداری اقدامات لازم صورت گیرد انجام مطلوب امور محوله، ارتقا بهره وری و ارائه خدمات کیفی از سوی شهرداری به شهروندان را مستلزم ایجاد آرامش در بین نیروها با رسیدگی به امور آنها دانست و بر ضرورت اعمال این دیدگاه تاکید کرد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه