رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
  • کد خبر : ۲۶۱۳۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

طرح استعدادیابی کونگ فو و هنرهای رزمی در گیلان اجرایی می شود

به گزارش عصرصادق ، مهیارسماکچی عضو هیئت رئیسه هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان در  نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: بر خود وظیفه دانستیم که از حمایتهای قلبی و بدون چشم داشت خبرنگاران از هیئت کونگ فوی گیلان تشکر و قدر دانی کنیم و این نشست بهانه ای برای این امر […]

به گزارش عصرصادق ، مهیارسماکچی عضو هیئت رئیسه هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان در  نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: بر خود وظیفه دانستیم که از حمایتهای قلبی و بدون چشم داشت خبرنگاران از هیئت کونگ فوی گیلان تشکر و قدر دانی کنیم و این نشست بهانه ای برای این امر است.

وی بابیان اینکه استعدادهای بسیاری در ورزش های رزمی استان گیلان وجود دارد اظهار داشت: متاسفانه در سالهای گذشته در بخش مدیریتی  ضعیف عمل شد و این امر مانع از رسیدن گیلان به جایگاه واقعی خود شد.

عضو هیئت رئیسه هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان در ادامه از رایزنی های انجام شده برای برگزاری مسابقات بین المللی کونگ فو در منطقه آزاد انزلی خبر داد و تاکید کرد: در زمانی که مجید مهروانی هیئت کونگ فوی گیلان را تحویل گرفت این هیئت با کاستی های بسیاری روبرو بود با تلاش ایشان و همراهی دوستان توانستیم رتبه گیلان را در کشور ارتقا دهیم.

سماکچی با اشاره به اینکه طرح احداث خانه کونگ فو توسط این هیئت در دستور کار است افزود: هیئت کونگ فو استان گیلان طرح استعدادیابی برای رده پایه را با توجه به احداث خانه کونگ فو در دستور کار دارد.

روژن میرزایی دبیر هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان نیز در این نشست اظهار داشت: در برنامه ریزی های هیئت کونگ فو از توانمندی های همه کونگ فوکاران و مربیان و داوران گیلان استفاده شد و با همراهی و همدلی توانستیم عملکر خوبی ارائه دهیم.

وی با اشاره به حمایتهای انجام شده از ورزش بانوان افزود: بانوان در سالهای گذشته از هیئت کونگ فو فاصله گرفته بودند ، نتیجه حمایتهای ما از بانوان کونگ فوکار مقام قهرمانی برای گیلان به ارمغان آورد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه