رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
  • کد خبر : ۲۶۱۳۱
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس هیئت کونگ فوی و هنرهای رزمی گیلان

مسابقات بین المللی کونگ‌فو در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود/تدوین برنامه راهبردی برای ارتقای ورزش کونگ فو در گیلان

به گزارش عصرصادق مجید مهروانی رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار با اشاره به جایگاه اطلاع رسانی و نقش روابط عمومی در ایجاد و تقویت فرهنگ توسعه، باز آفرینی فرهنگی و اثر بخشی سازمانی اظهار داشت: این هیئت با این دیدگاه در بدو تاسیس ایجاد واحد […]

به گزارش عصرصادق مجید مهروانی رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار با اشاره به جایگاه اطلاع رسانی و نقش روابط عمومی در ایجاد و تقویت فرهنگ توسعه، باز آفرینی فرهنگی و اثر بخشی سازمانی اظهار داشت: این هیئت با این دیدگاه در بدو تاسیس ایجاد واحد روابط عمومی را در سرلوحه فعالیتهای خود قرار داد و در پی آن ارتباط دوسویه خوبی با رسانه ها برقرار کرد.

وی با بیان اینکه عملکرد مسئولان بدون اطلاع رسانی و آگاهی مردم بازخورد و اثربخشی لازم را در جامعه در پی ندارد گفت: رسانه ها به عنوان پل ارتباطی، مردم را از فعالیتها آگاه و با مسئولان همراه و همسو می کنند و هئیت گونگ فوی گیلان به عنوان اولین هیئت از ۴۷ هئیت استان گیلان قدر دانی از جایگاه رسانه و زحمات آنها را جز وظایف خود می داند .

مهروانی با گذری بر انتخابات مجمع هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان در آذر ماه سال ۹۵ عنوان کرد: در سال ۹۵ با اکثریت آرا مسئولیت هئیت به من واگذار شد.

وی در همین رابطه افزود: در زمانی که هیئت را تحویل گرفتم رتبه ۲۸ از ۳۱ استان به گیلان تعلق داشت و امروز گیلان رتبه ۱۱ را به خود اختصاص داده است و این رتبه مربوط به ارزیابی های سال ۹۶ است و به امید خدا در سال ۹۷ رتبه هیئت به ۷ یا ۶ ارتقا خواهد یافت و سند  این ادعا عملکرد خوب هیئت در آغاز سال ۹۷ است.

رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان اظهار داشت: در سال ۹۶ برای اولین بار با مجوز شورای برون مرزی تیم کونگ فوی استان را به کشور آذربایجان در تورنمنت بین المللی اعزام کردیم و توانستیم مقام اول را کسب کنیم که این امتیاز ارزشمندی برای گیلان است.

مهروانی با اشاره به برگزاری دوره باز آموزی داوری توسط هیئت کونگ فوی گیلان افزود: بیش از ۸۰ داور در این دوره شرکت کردند .

وی با این توضیح که پتانسیل ها و ظرفیتهای زیادی در کونگ فوی گیلان برای درخشش در سطح کشور و بین الملل وجود دارد گفت: برای تحقق این مهم همه مربیان، داوران و کونگ فو کاران را  برای همکاری با هیات فراخواندیم .

مهروانی با تاکید بر توانمندی داواران و مربیان کونگ فوی گیلان تصریح کرد: مربیان و داوران در سطح بین المللی در گیلان حضور دارند و ما از ظرفیت این بزرگواران برای ارتقای ورزش کونگ فو در گیلان بهره مند شدیم.

وی با اشاره به اینکه میرداود موسوی کاپیتان تیم ملی ، فرزند گیلان است افزود: سمیه پژوهان بانوی کونگ فو کار گیلانی امسال مقام اول را در سطح کشور بعد از ۱۰ سال برای گیلان به ارمغان آورد و فیکس تیم ملی بانوان شد.

رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان خاطرنشان کرد: در سبک کونگ فو توآ در هنرهای فردی مقام اول در سطح کشور و در مسابقات رزم گیلما آقایان مقام اول و بانوان مقام دوم را به خود اختصاص دادیم.

وی با تشکر از کمیته فنی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان گفت: برنامه ریزیها طبق پیشنهادات و توصیه های این عزیزان انجام شد و ما با علاقه و عشق گرد هم آمدیم تا کونگ فوی گیلان ارتقا یابد.

مهروانی از برگزاری مسابقات بین المللی کونگ فو به میزبانی گیلان در منطقه آزاد انزلی خبر داد و افزود: هیئت کونگ فوی گیلان همه شرایط را برای راحتی قهرمانان فراهم می کند و با وجود مشکلات ما ورزشکاران را با هواپیما برای مسابقات اعزام می کنیم و مطمئن باشید در سال ۹۷ سکوی اول تا سوم را در مسابقات کسب می کنیم و برنامه ای مدون برای ۳ سال آینده تدوین شده است که جایگاه گیلان را ارتقا خواهد داد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه