رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • کد خبر : ۲۶۱۰۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
کشاورزها از پر بارانی سواحل...

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا!!

عصرصادق ؛بارش باران از امروز دوشنبه تا پنجشنبه ۲۵ مرداد به صورت متناوب ادامه داره که گاهی این بارش ها بخصوص در مرکز و شرق گیلان (شدید / خیلی شدید) شده که موجب آبگرفتگی معابر عمومی و طغیان آب رودخانه ها و مسیل ها میشه. طی این مدت دریا برای فعالیت های دریایی بخصوص شنا […]

عصرصادق ؛بارش باران از امروز دوشنبه تا پنجشنبه ۲۵ مرداد به صورت متناوب ادامه داره که گاهی این بارش ها بخصوص در مرکز و شرق گیلان (شدید / خیلی شدید) شده که موجب آبگرفتگی معابر عمومی و طغیان آب رودخانه ها و مسیل ها میشه.

طی این مدت دریا برای فعالیت های دریایی بخصوص شنا اصلا مساعد و مناسب نیست !

کاهش دما به قدری شدید هستش که طی فعالیت این موج در خنکترین ساعات دما در مناطق جلگه ای به ۲۰ درجه هم میتونه برسه!

از امروز دوشنبه تا روز پنجشنبه سرعت وزش باد «حداکثر ۱۳ متربرثانیه در سواحل و برای دور از ساحل ۱۶ متربرثانیه» و ارتفاع موج «حداکثر ۲/۵ متر در سواحل و برای دور از ساحل حداکثر ۴ متر» پیش بینی میشه.

به نظر میاد بارش باران از امروز دوشنبه شروع شده و سه شنبه و چهارشنبه هم با شدت و ضعف ادامه داره پنجشنبه بتدریج از شدتش کاسته شده و جمعه آسمان نیمه ابری تا ابری و با الگوهای فعلی بدون بارش باشه!

و اما این رشته سر دراز دارد !!!

هفته ی آینده هم (احتمالا) بارانی و خنک خواهد بود!

الگوهای هواشناسی اعتقاد دارند که هفته ی آینده هم سیستم خوش بارشی پا به سواحل میزاره که بزارید در مورد این سیستم طی روزهای آینده بیشتر صحبت کنیم، فکر نکنم طی ۱۰ روز آینده بخواد به شکل مداوم و طولانی هوا صاف آفتابی و یا خیلی گرم باشه (البته دقیقترش رو حتما از همین مرجع اعلام میکنم)

کدوم روز هوا خوبه ؟

جمعه ۲۶ مرداد » تنها روزی هستش که طی این مدت (با الگوهای فعلی) بارانی نخواهد بود و هوا دوباره گرم و تابستونی میشه!!

اطلاع رسانی کنید که کشاورزا در جریان باشن!

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه