رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۲
  • کد خبر : ۲۶۰۴۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

حرکت عجیب فرمانداری رشت در تقدیر از رسانه بدون مجوز!

به گزارش عصرصادق ؛ فرمانداری رشت که با توجه به جایگاه حساس سیاسی و امنیتی خود می بایست قانونمندترین ارگان شهری باشد در حرکتی کم سابقه گرداننده یک وبلاگ را که تنها چند ماه از فعالیتش می گذرد به عنوان مدیر مسئول پایگاه خبری که از سال ۸۹ در حال فعالیت است در مراسم تجلیل […]

به گزارش عصرصادق ؛ فرمانداری رشت که با توجه به جایگاه حساس سیاسی و امنیتی خود می بایست قانونمندترین ارگان شهری باشد در حرکتی کم سابقه گرداننده یک وبلاگ را که تنها چند ماه از فعالیتش می گذرد به عنوان مدیر مسئول پایگاه خبری که از سال ۸۹ در حال فعالیت است در مراسم تجلیل روز خبرنگار دعوت کرده و لوح تقدیر  با عنوان مدیر مسئول این پایگاه خبری چندین ساله و با سابقه (که البته تیم نگارنده موفق نشد شواهدی از داشتن مجوز این سایت بیابد)  را تقدیم گرداننده وبلاگ تازه تاسیس نمود.

امسال دعوت از سایر رسانه ها نیز به شکل عجیبی در فرمانداری برگزار شد، برخی از رسانه های با سابقه و صاحب نظران  به این مراسم دعوت هم نشدند! این موضوعات چه با تصمیم شخص فرماندار باشد و چه با تصمیم مدیر روابط عمومی، در هر صورت جایگاه و شان خبرنگاران و مدیران رسانه های مجاز شهر رشت و استان گیلان را از سوی آن نهاد زیر سوال برده است.
از فرماندار محترم شهر رشت انتظار میرود در خصوص این موضوع پاسخگو بوده و شفاف سازی نمایند چرا که روابط عمومی یک ارگان نباید به حیاط خلوتی برای حمایت از دوستان و آشنایان بدل گردد. از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان نیز درخواست می شود جهت جلوگیری از تکرار چنین مواردی با جدیت به دنبال ساز و کار قانونی و حمایتی باشد.

لازم بذکر است هدف نویسندگان این خبر ، تحت هیچ عنوان نقد همکاران رسانه ای نبوده، عملکرد تمامی رسانه های مکتوب و مجازی استان شایسته تقدیر است و این مطلب فقط  عملکرد نهادهای دولتی را دنبال میکند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه