رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
  • کد خبر : ۲۶۰۳۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت خبر داد:

طراحی و انتشار نخستین سالنامه خبرنگاران استان گیلان

فاطمه قدیمی حرفه مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار به همه‌کسانی که در راه خطیر حق‌طلبی و روشنایی جامعه گام برمی دارند، به پاس زحمات خبرنگاران گیلانی از طراحی و انتشار نخستین سالنامه خبرنگاران استان گیلان برای اولین بار در کشور خبر داد. وی با […]

فاطمه قدیمی حرفه مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار به همه‌کسانی که در راه خطیر حق‌طلبی و روشنایی جامعه گام برمی دارند، به پاس زحمات خبرنگاران گیلانی از طراحی و انتشار نخستین سالنامه خبرنگاران استان گیلان برای اولین بار در کشور خبر داد.

وی با بیان اینکه بررسی چالش های روزنامه نگاری در مطبوعات محلی گیلان، مطالعه موردی شهر رشت موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد وی در سال ۸۸ بوده است، افزود: این سالنامه شامل تاریخ تولد، سوابق و توضیحات تمامی خبرنگاران استان گیلان خواهد بود. همچنین این سالنامه دارای روزشمار اتفاقات مهم در استان گیلان می‌باشد.

قدیمی در ادامه تصریح کرد: سالنامه خبرنگاران استان گیلان علاوه بر گاه‌شمار خورشیدی، قمری و میلادی، شامل گاه‌شمار گیلکی یا تقویم دیلمی نیز خواهد بود.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه