رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
  • کد خبر : ۲۵۹۳۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

تو برای وصل کردن آمدی، یا برای قطع کردن آمدی؟!

به گزارش عصرصادق ؛ به نقل از رشت۲۰ ؛اقدامی قابل تأمل و تفکر که این سوال را به وجود می آورد دقیقاً کدام ادارات و دستگاه های اجرایی شامل چنین رفتار عجیبی شده اند؟! آیا بهتر آن نیست که نام ادارات نیز برای عمومی مردم اطلاع رسانی شود؟ همچنین باید از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی […]

به گزارش عصرصادق ؛ به نقل از رشت۲۰ ؛اقدامی قابل تأمل و تفکر که این سوال را به وجود می آورد دقیقاً کدام ادارات و دستگاه های اجرایی شامل چنین رفتار عجیبی شده اند؟! آیا بهتر آن نیست که نام ادارات نیز برای عمومی مردم اطلاع رسانی شود؟ همچنین باید از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان پرسید که آیا برق فلان سالن ورزشی که ماهانه چیزی حدود ۱۵ میلیون تومان درآمد دارد و چند ماه است پرداخت نشده و در اختیار فلان فرد که “من می دانم و تو” است نیز شامل چنین رفتارهایی خواهد شد؟!

در ادامه باید از مسئولین شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان پرسید آیا قطع برق اداراتی که وظیفه خدمت رسانی به مردم را دارند جزئی از عملکرد بی نظیر آنان در مدیریت برق استان گیلان می شود؟! آیا بهتر آن نیست که بجای چنین اقداماتی با برخی مجیز گویان که دارای منافع خاص هستند برخوردی جدی تر شود؟

در پایان با ابیاتی از مثنوی معنوی حضرت مولانا خطاب به مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تاکید می کنیم که حضرتعالی برای وصل کردن آمده اید، نه برای قطع کردن برق خانه های مردم و ادارات خدمت رسان!

وحی آمد سوی موسی از خدا / بندهٔ ما را ز ما کردی جداتو برای وصل کردن آمد / نی برای فصل کردن آمدی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه