رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
  • کد خبر : ۲۵۹۱۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس هیئت کونگ فوی و هنرهای رزمی گیلان

خبری خوش برای جامعه بزرگ کونگ فوی گیلان در راه است

مجید مهروانی در گفت و گو با عصرصادق  دست آوردهای سه ماهه اول سال ۹۷ گونگ فو استان گیلان را تشریح کرد و اظهار داشت :کونگ فو کاران گیلانی در رقابتهای قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی موفق به کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند. وی در همین رابطه افزود: فرزاد عظیمی در وزن+۱۰۳ […]

مجید مهروانی در گفت و گو با عصرصادق  دست آوردهای سه ماهه اول سال ۹۷ گونگ فو استان گیلان را تشریح کرد و اظهار داشت :کونگ فو کاران گیلانی در رقابتهای قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی موفق به کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند.

وی در همین رابطه افزود: فرزاد عظیمی در وزن+۱۰۳ مدال نقره را از آن خود کرد محمدرضا رجبی دروزن -۵۴شد مدال برنز را برای کونگ فوی گیلان به ارمغان آورد.
رئیس هیئت کونگ فوی و هنرهای رزمی گیلان گفت: برای اولین بار خانم سمیه پژوهان در وزن -٧۶ کیلو گرم مدال طلای مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی را کسب کرد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات آزاد رینگی استانی در رده سنی جوانان و بزرگسالان در تاریخ ٩٧/۴/٢٩ به میزبانی آستانه اشرفیه تصریح کرد:استقبال بسیار خوبی از این مسابقات توسط کونگ فو کاران  شد.
مهروانی افزود: خبری خوش دیگر برای جامعه بزرگ کونگ فوی گیلان در راه است یک عملکرد بسیار خوب و تأثیر گذار برای هیئت کونگ فو و کلیه کونگ فو کاران گیلانی که تا چند روز دیگر خبرساز می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه