رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
  • کد خبر : ۲۵۸۸۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

همه چیز از ۲۱ اسفند آغاز شد…!

۸به گزارش عصرصادق  به نقل از رشت۲۰ ؛اعتراض یکی از خبرنگاران حاضر در صحن به یکی از اعضای شورا در خصوص تاخیر ۱۲۰ دقیقه ای در آغاز جلسه با واکنش این عضو شورا همراه شد که سبب ایجاد سؤتفهامی در این بین شد. جدالی که البته در نهایت با خروج این خبرنگار و سایر خبرنگاران […]

۸به گزارش عصرصادق  به نقل از رشت۲۰ ؛اعتراض یکی از خبرنگاران حاضر در صحن به یکی از اعضای شورا در خصوص تاخیر ۱۲۰ دقیقه ای در آغاز جلسه با واکنش این عضو شورا همراه شد که سبب ایجاد سؤتفهامی در این بین شد. جدالی که البته در نهایت با خروج این خبرنگار و سایر خبرنگاران در حمایت از وی همراه شد.

پس از این ماجرا بود که انتشار لیستی نصفه و نیمه از پرداختی ها یا درخواست های ارائه شده تحت قالب فاکتور انتشار خبر به مجموعه شهرداری رشت در یکی از رسانه ها، سبب شد موضوع به حاشیه روز شورا نسبت داده شود.

با کنار یکدیگر چیده شدن این اتفاقات بود که نامه ای از شورای شهر رشت خطاب به شهردار ارسال شد که در آن خواسته شده بود تا زمان تعیین و تکلیف پرداختی به رسانه ها موضوعی پرداختی ها به طور کامل متوقف شود.

توقفی که سبب شد عملاً بیش از ۹۰ درصد رسانه ها در تقابل جدی با مسعود نصرتی قرار گیرند و نصرتی با حواشی متعدد روبرو شود. در این بین نیز عملکرد انتقاد برانگیز نصرتی در عدم اجرای پروژه های عمرانی در شهر، حواشی مدیریتی و انتصابات عجیب و غریب سبب شد فضای شهر رشت برای نصرتی به گونه ای شود که هر روزبخش عظیمی از انرژی خود را برای جمع آوری حواشی و انتقادات پیرامون خود صرف کند.

در ادامه نیز موضوع راهی شدن نصرتی به سوی وزارت کشور و اخذ کرسی کشوری سبب شد با توجه به حواشی فراوان موجود در اطراف نصرتی در شهرداری رشت، شهردار غیربومی رشت تصمیم خود را برای رفتن از رشت و ارائه استعفا به اعضای شورا جدی کند تا در غروب جمعه ای که گذشت خبر استعفای مسعود نصرتی قزوینی نژاد از سمت شهرداری رشت در رسانه ها منتشر شود.

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه