رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۶
  • کد خبر : ۲۵۷۸۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

تذکر علیپور به شهردار رشت برای تکرار انتصابات خارج از چارت/انتصابات حاشیه دار شهردار رشت با اهداف انتخاباتی 

محمد حسن علیپور عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه فرهنگ هر جامعه هویت آن جامعه است اظهار داشت: راه اصلاح یک مملکت ارتقای فرهنگ است. عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مناسب برای برنامه های فرهنگی گفت: […]

محمد حسن علیپور عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه فرهنگ هر جامعه هویت آن جامعه است اظهار داشت: راه اصلاح یک مملکت ارتقای فرهنگ است.
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مناسب برای برنامه های فرهنگی گفت: آنچه که آینده هر ملتی را می سازد فرهنگ جامعه است.
وی در ادامه با بیان اینکه ۱۱ عضو شورا به مسعود نصرتی شهردار رشت اعتماد کرده اند افزود: جسارت به شهردار رشت نباشد ولی شهردار باید در عزل و نصبها دقت کند.
علیپور تصریح کرد: وقتی شهردار فردی را عزل می کند حتما دلایلی دارد به طور مثال معاون سابق فرهنگی ورزشی سازمانی اگر خوب است چرا عزل می شود و اگر دلایل برکناری مشخص است چرا دوباره به پستی دیگر منصوب می شود.
وی افزود: شهردار باید پاسخ دهد اگر اهل منطق و علم مدیریت است چرا کارهای خارج از چارت انجام می دهد ، انتصابات خارج از چارت دکتر نصرتی تکرار شده اند اینگونه ابلاغها موازی کاری سازمانی را در بر دارد.
علیپور با انتقاد از عملکرد شهردار رشت تاکید کرد: امروز هر کس به شهردار نیرو دیکته می کند و نیروهای مدنظرش را ارتقا می دهد و همه این انتصابات هدفهای انتخاباتی را دنبال می کنند.روند انتصابات در شهرداری رشت نگران کننده است و به نظر می رسد هر فردی می تواند به صورت سفارشی و با ابلاغ مدیریتی در هر مسئولیتی منصوب شود.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت با اشاره به مبحث شورا یاری گفت: این امر بیشتر دنبال جنبه انتخاباتی و سیاسی کاری است امروز محلات ما مشکلات فرهنگی اقتصادی و اجتماعی دارند .
علیپور خاطرنشان کرد: مردم به ما رای دادند تا برای آنها کار کنیم مردم امروز ما را مسخره می کنند چند بار یک پروژه را افتتاح می کنیم .به همت ما هجمه ها بسیار زیاد است .
وی با اشاره به برنامه ریزی مناسب برای کمک به گروه های هنری و مذهبی گفت: ایام محرم نزدیک است برای کمک به هیاتها برنامه ریزی شود باید کمکها شفاف سازی شود .
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه