رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
  • کد خبر : ۲۵۶۷۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

اگر توانایی روشن نگه‌داشتن چراغ خانه مردم را ندارید یا بروید یا صادرات نکنید!

عصرصادق ؛ طی چند روز گذشته موضوع خاموشی نوبتی مناطق مختلف شهر رشت و استان گیلان مورد اعتراض و انتقاد بسیاری از شهروندان قرار گرفته و روزانه با حجم بالایی از پیام‌های مردمی در انتقاد از مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان دریافت می‌شود. موضوع قطع برق در سطح استان و بخصوص در شهر […]

عصرصادق ؛ طی چند روز گذشته موضوع خاموشی نوبتی مناطق مختلف شهر رشت و استان گیلان مورد اعتراض و انتقاد بسیاری از شهروندان قرار گرفته و روزانه با حجم بالایی از پیام‌های مردمی در انتقاد از مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان دریافت می‌شود.

موضوع قطع برق در سطح استان و بخصوص در شهر رشت در شرایطی است که طی جند وقت اخیر بحث صادرات برق از استان گیلان مطرح‌شده است که این موضوع با توجه به قطع برق چندین و چندساعته شهروندان و مردم گیلان به‌هیچ‌عنوان پذیرفته نیست.

جالب آنکه با وجود حجم بالایی از انتقادات بابت قطعی مداوم و نوبتی برق در مناطق مختلف تاکنون هیچ پاسخ روشنی به مردم ارائه نشده و مشخص نیست فرجام چنین وضعیت اسفباری چه خواهد بود؟!

در پایان قابل‌تأمل آنکه قطع برق در شهرها و روستاهای استان گیلان قطعاً هیچ دست آوردی برای هیچ فردی نخواهد داشت مگر آنکه با ایجاد نارضایتی بیشتر در مردم دشمنان انقلاب شاد شوند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه