رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
  • کد خبر : ۲۵۶۰۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

پاسخ منفی کی روش به پیشنهاد فدراسیون فوتبال؛ قرارداد ۶ ماهه نمی خواهم !

عصرصادق ،ظاهراً سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران تمایل به ادامه حضور روی نیمکت ایران برای چهار سال دیگر دارد. به گزارش فوتبالی، پس از تساوی یک بر یک شب گذشته (دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران مقابل پرتغال در آخرین بازی‌اش از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، کارلوس کی‌روش تأیید کرد پیشنهادی ۶ ماهه […]

عصرصادق ،ظاهراً سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران تمایل به ادامه حضور روی نیمکت ایران برای چهار سال دیگر دارد.

به گزارش فوتبالی، پس از تساوی یک بر یک شب گذشته (دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران مقابل پرتغال در آخرین بازی‌اش از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، کارلوس کی‌روش تأیید کرد پیشنهادی ۶ ماهه برای تمدید قراردادش از سوی فدراسیون فوتبال ایران دارد.

تیم ملی ایران در دی ماه ۹۷ در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ شرکت خواهد کرد و فدراسیون فوتبال در نظر دارد حداقل او را تا آن موقع حفظ کند. فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش، پیشنهاد شش‌ماهه داده است، اما کی‌روش به قرارداد بلند مدت فکر می‌کند و نمی‌خواهد عملکردش در جام ملت های آسیا روی ادامه حضورش در تیم ملی تاثیر بگذارد. حتی اگر کی‌روش با پشت سر گذاشتن دو جام جهانی و دو جام ملت‌ها حضورش در فوتبال ایران را ۸ساله کند، اما به‌نوعی پیشنهاد تمدید قرارداد فدراسیون فوتبال را در شان خودش نمی‌داند. همانطور که کارلوس کی روش دیشب هم اعلام کرده بود از فدراسیون دلخور است چرا که پیش از جام جهانی به او پیشنهاد تمدید قرارداد تا جام ملت ها را نداده بودند و عملکرد او در جام جهانی را ملاک تمدید قرار داد تا جام ملت ها دانسته اند. آخرین خبرها حاکی از آن بود که مهدی تاج تا پایان جام ملت ها با تمدید قرارداد موافق است و این موافقت را در ترکیه به کی روش اعلام کرده بود اما کی روش پاسخ مشخصی به تاج نداده بود و تنها برنامه های آماده سازی تیم ملی تا دی ماه را که شامل ۸ بازی دوستانه بود به فدراسیون داده بود.

آنچه که مشخص است این است که افکار عمومی و رسانه ها با ادامه حضور کی روش در تیم ملی تا جام جهانی آینده موافق هستند اما افزایش نرخ دلار و همچنین مشکلات اقتصادی فدراسیون فوتبال این فدراسیون را برای تمدید قرارداد چهارساله مردد کرده است. در واقع کی روش انتظار دارد با توجه به عملکرد تیم ملی در جام جهانی فدراسیون فوتبال با او تا جام جهانی ۲۰۲۲ تمدید کند. او ظاهرا ً از موفقیت در امارات مطمئن است و همانطور که تاج چند شب پیش در برنامه فصل داغ فوتبال از تیم ملی در امارات انتظار قهرمانی دارد.

این طبیعی است که کی روش به فکر آینده اش باشد، اما فدراسیون عملکرد تیم ملی در جام ملت های آسیا را ملاک تمدید قرارداد تا جام جهانی ۲۰۲۲ قرارداده است. باید در نهایت کی روش به تمدید قرارداد ۶ ماهه رضایت می دهد یا فدراسیون با پیشنهاد ۴ ساله کی روش موافقت می کند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه