رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  • کد خبر : ۲۵۴۱۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

شرایط وحشتناک مالی شهرداری رشت و مسدودی مداوم حساب

 عصرصادق ؛ شنیده های داغ  حکایت از آن دارد که وضعیت مالی شهرداری رشت به هیچ عنوان شرایط مطلوبی نداشته و بخش عمده ای از پرداختی های شهرداری مربوط به حقوق پرسنل بوده و بدهی های دیگر همچنان مدیریت شهری را دچار مشکل کرده است. شنیده می شود حساب های شهرداری رشت به طور مداوم […]

 عصرصادق ؛ شنیده های داغ  حکایت از آن دارد که وضعیت مالی شهرداری رشت به هیچ عنوان شرایط مطلوبی نداشته و بخش عمده ای از پرداختی های شهرداری مربوط به حقوق پرسنل بوده و بدهی های دیگر همچنان مدیریت شهری را دچار مشکل کرده است.

شنیده می شود حساب های شهرداری رشت به طور مداوم و با فاصله زمانی ۲ الی ۳ روزه مسدود می شود و این موضوع کار را برای مدیریت شهری بسیار سخت کرده و عملاً کار در سطح شهر رشت به طور کامل خوابیده است.

گفته می شود شهرداری رشت در حال حاضر شرایط مطلوبی ندارد، پروژه های عمرانی به طور کامل در شهر رشت متوقف شده است، حساب های شهرداری چند روز در میان مسدود می شوند، انتصابات و تصمیم گیری های نصرتی مورد اعتراض واقع می شود و از طرف دیگر فراکسیون اکثریت شورای شهر رشت برای ادامه همکاری با نصرتی مایل نیستند. در این شرایط باید منتظر ماند و دید که آیا نصرتی تابستان شرجی امسال در خیابان های رشت قدم خواهد زد، یا خیر؟!

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه