رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • کد خبر : ۲۵۳۹۵
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

مدیر مخابرات منطقه گیلان رفتنی شد؟ + گزینه احتمالی جایگزینی آمویی

به گزارش عصرصادق ,  ۷ اسفند ۹۵ بود که سراییان، مدیر عامل سابق شرکت مخابرات ایران، رسول آمویی را به عنوان مدیر جدید مخابرات منطقه گیلان منصوب کرد. انتصابی که با واکنش استاندار وقت گیلان روبرو شد. دکتر نجفی در نامه ای خطاب به محمود واعظی که آن زمان بر کرسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات […]

به گزارش عصرصادق ,  ۷ اسفند ۹۵ بود که سراییان، مدیر عامل سابق شرکت مخابرات ایران، رسول آمویی را به عنوان مدیر جدید مخابرات منطقه گیلان منصوب کرد. انتصابی که با واکنش استاندار وقت گیلان روبرو شد. دکتر نجفی در نامه ای خطاب به محمود واعظی که آن زمان بر کرسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تکیه زده بود، نسبت به انتصاب و معارفه ناگهانی «رسول آمویی» مدیرعامل جدید شرکت مخابرات استان گیلان اعتراض و خواستار لغو حکم صادره شد. اگرچه واعظی حق را به استاندار گیلان داد اما آمویی بر مسند مدیریت مخابرات گیلان ماندگار شد و حتی اعتراض شدید اللحن سه نماینده رشت هم راه به جایی نبرد.

حالا اما چند ماهی از بازنشستگی رسول سراییان، مدیر عامل سابق مخابرات ایران می گذرد و به نظر می رسد آمویی یکی از مهمترین حامیان خود را از دست داده است. سراییان در حالی در مقابل خواست استاندار وقت و نمایندگان گیلان ایستادگی کرد که بعید است صدری هم خواهان پرداخت چنین هزینه ای از جانب خود برای تداوم حضور آمویی بر راس مخابرات منطقه گیلان باشد. شاید به همین دلیل است که شنیده هایی از گوشه و کنار، خبر از تغییر قریب الوقوع در راس مخابرات گیلان می دهد.

جالب آن که از یکی از مدیران تازه داماد مخابرات به عنوان گزینه احتمالی جایگزینی آمویی نام برده می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه