رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
  • کد خبر : ۲۵۲۹۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
دکتر نصرتی خبر داد:

اهدای کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی ویژه ماه مبارک رمضان به تمامی کارکنان شهرداری رشت

عصرصادق ؛  شهردار رشت جزئیات توزیع سبد کالای ماه مبارک رمضان کارکنان شهرداری رشت را اعلام کرد دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت طی گفت و گویی ضمن تبریک فرار رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی به همه کارکنان شهرداری رشت از توزیع سبد کالای ماه رمضان در بین تمامی پرسنل شهرداری رشت خبر داد. […]

عصرصادق ؛  شهردار رشت جزئیات توزیع سبد کالای ماه مبارک رمضان کارکنان شهرداری رشت را اعلام کرد

دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت طی گفت و گویی ضمن تبریک فرار رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی به همه کارکنان شهرداری رشت از توزیع سبد کالای ماه رمضان در بین تمامی پرسنل شهرداری رشت خبر داد.

دکتر نصرتی با تاکید بر اینکه تمامی فعالیت های که در واحد رفاهی شهرداری رشت انجام می شود براساس بودجه مصوب است گفت: با توجه به بودجه اختصاص یافته به این امر ، سبد کالای امسال پرسنل شهرداری رشت در قالب کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی به ازای هر نفر اهدا می شود.

شهردار رشت در همین رابطه تاکید کرد: این امر برای تمامی کارکنان مرکز، مناطق پنجگانه و سازمانهای تابعه شهرداری صورت می گیرد و نامه نگاری های آن انجام شده است.

وی با بیان اینکه رونوشت انجام این کار به سازمانهای تابعه شهرداری نیز زده شده است تصریح کرد: کارت های هدیه تهیه شده و آماده توزیع است که طی یکی دو روز آینده توزیع آنها انجام می شود‌.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه