رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
  • کد خبر : ۲۵۲۶۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
تولید کننده گیلانی ؛

تازه آباد رشت جنب و جوشی بیشتر از شهر صنعتی دارد/ اگر در کرمانشاه تولید می کردم موفق تر بودم

عصرصادق ، تولید کننده گیلانی عدم حمایت مسئولان از واحدهای صنعتی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: با یک حمایت درست و ارائه طرحهای خلاق می توان برندهای داخل استان را به گونه ای جا انداخت که سایر برندها توان رقابت با برندهای داخلی را نداشته باشند.  مدیر عامل کارخانه فرامان تولید کننده فرآورده های  […]

عصرصادق ، تولید کننده گیلانی عدم حمایت مسئولان از واحدهای صنعتی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: با یک حمایت درست و ارائه طرحهای خلاق می توان برندهای داخل استان را به گونه ای جا انداخت که سایر برندها توان رقابت با برندهای داخلی را نداشته باشند.

 مدیر عامل کارخانه فرامان تولید کننده فرآورده های  لبنی با اشاره به اینکه این واحد صنعتی از سال ۸۶ شروع به کار کردهاست اظهار داشت: در این واحد صنعتی بالغ بر ۹۰ نفر به طور مستقیم مشغول به کارهستند و محصولات لبنی ما در سطح استان گیلان توزیع می شود.

گیلانی ها برندهای خارج استان را می خرند/ عدم حمایت مسئولان از تولید کننده

وی با بیان اینکه باید حمایت از کالای گیلانی در استان نهادینه شود افزود: گیلانی ها برندهای خارج از استان را بیشتر از برندهای داخلی حمایت می کنند .

این تولید کننده عدم حمایت مسئولان از واحدهای صنعتی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: با یک حمایت درست و ارائه طرحهای خلاق می توان برندهای داخل استان را به گونه ای جا انداخت که سایر برندها توان رقابت با برندهای داخلی را نداشته باشند.

 انتقاد از توزیع برندهای خارج  استانی در گیلان 

وی از توزیع بسیار  زیاد ؛ برندهای خارج استانی در گیلان در بخش لبنیات  انتقاد کرد و   اظهار داشت: این در حالی است که برندهای گیلانی در سایر استانها به این راحتی توزیع نمی شود .

سلیمانی از راه اندازی کمپین حمایت از کالای گیلانی و کارگر گیلانی به مدت یک هفته توسط این واحد صنعتی خبر داد و  گفت: برچسب این کمپین بر روی محصولات تولیدی ما زده می شود و با استقبال مغازه داران به عنوان اولین خریدار ما مواجه شده است.

وی تاکید کرد: باید یک آگاهی اجتماعی داده شود تا گیلانی محصول و کالای گیلانی را مصرف کند و بهترین تبلیغات ما در این بخش کیفیت ما است و از مصرف کنندگان هرگونه انتقادی را پذیرا هستیم چرا که انتقاد  ما را رو به جلو هدایت می کند .

سکوت و خاموشی حاکم بر شهر صنعتی رشت 

این تولید کننده محصولات لبنی با اظهار تاسف از سکوت حاکم بر شهر صنعتی تصریح کرد: تازه آباد رشت جنب و جوشش از شهر صنعتی بیشتر است ؛ شهر صنعتی رشت قلب تپبنده این شهر است که روز به روز ضعیف تر و خاموش تر می شود.

اگر در کرمانشاه تولید می کردم موفق تر بودم 

وی تاکید کرد: باید هایپرهایی که در گیلان روز به روز بزرگتر می شوند برندهای داخل استان را توزیع کنند  چه بگوییم که درد دل تولید کننده بسیار است من اهل کرمانشاه هستم و  سالهاست در گیلان زندگی می کنم ؛فرامان اسم محلی در کرمانشاه است  اگر من در کرمانشاه تولید کننده بودم موفق تر بودم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه