رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
  • کد خبر : ۲۵۲۱۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

از بازآفرینی پل خشتی چمارسرا تا احداث ۵ بازارچه میوه در رشت

رئیس شورای اسلامی شهر رشت از بهره‌برداری ۵ پروژه مهم عمرانی تا پایان سال جاری خبر داد. به گزارش عصرصادق ، ،سید امیر حسین علوی با اعلام این خبر گفت:به زودی در ۵ نقطه از شهر رشت بازارچه های میوه و تره بار احداث می شود. این بازارچه ها در محدوده پل عراق، حافظ آباد، […]

رئیس شورای اسلامی شهر رشت از بهره‌برداری ۵ پروژه مهم عمرانی تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش عصرصادق ، ،سید امیر حسین علوی با اعلام این خبر گفت:به زودی در ۵ نقطه از شهر رشت بازارچه های میوه و تره بار احداث می شود. این بازارچه ها در محدوده پل عراق، حافظ آباد، جنب پل محله جماران، ساغریسازان و سردار جنگل جانمایی می شود. همچنین ساماندهی بازار برزگ رشت نیز در دستور کار است.

علوی از احداث دو ایستگاه جدید آتش‌نشانی خبر داد و افزود: ایستگاه آتش نشانی در شهرک امام حسین (ع) آماده بهره‌برداری است و مقدمات احداث یک ایستگاه آتش‌نشانی جدید نیز با هزینه یکی از خیرین در حال ساخت است.   رئیس شورا برمرمت بناهای میراثی بجامانده در شهر تاکید کرد و افزود: یخچال چمارسرا تنها یخچال طبیعی بجا مانده در گیلان است و طرح بازسازی این یخچال که در باغ میراثی سالار مشکات قرار دارد، آغاز می شود.

علوی همچنین گفت: طرح باز آفرینی پل خشتی چمارسرا نیز زیر نظر معاونت خدمات شهری و توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت در حال انجام است.

رئیس شورا توجه به سلامت شهروندان را رویکرد شورای پنجم خواند و افزود: تا پایان سال رینگ دوچرخه سواری محدوده تالاب عینک و همچنین پیاده راه سلامت قابل بهره‌برداری است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه