رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  • کد خبر : ۲۵۱۶۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
یادداشت

۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

بارها شنیده ایم ڪه شغل ڪارشناس روابط عمومی یڪی از پراسترس ترین و حساس ترین شغل ها محسوب می شود ڪه در بازخورد عملڪرد مجموعه مورد نظر نقش بسزایی دارد یڪ مسئول روابط عمومی می تواند با یڪ نقطه نظر ظریف، تحول بزرگی ایجاد ڪند و یا با یڪ اشتباه ڪوچڪ مجموعه بزرگی را زیرسوال […]

بارها شنیده ایم ڪه شغل ڪارشناس روابط عمومی یڪی از پراسترس ترین و حساس ترین شغل ها محسوب می شود ڪه در بازخورد عملڪرد مجموعه مورد نظر نقش بسزایی دارد
یڪ مسئول روابط عمومی می تواند با یڪ نقطه نظر ظریف، تحول بزرگی ایجاد ڪند و یا با یڪ اشتباه ڪوچڪ مجموعه بزرگی را زیرسوال ببرد.
با توجه به توسعه روزافزون فضای مجازی ،یڪ مسئول روابط عمومی باید با رسانه ها بصورت مداوم در ارتباط بوده، در مقابل با تنش های احتمالی آماده و همیشه حرفهایی برای گفتن داشته باشد.
همچنین قدرت بیان،انتقاد و توانایی نویسندگی و نگارش، در بیشتر موارد لازمه فردی است ڪه به عنوان این سِمَت مشغول به ڪار است‌.
بدون شڪ یڪ روابط عمومی قدرتمند با چنین خصوصیاتی می‌تواند زمینه پیشرفت یڪ مجموعه را فراهم ڪند و با ویژگی های خود خواهد توانست موفقیت های لازم در پیشبرد اهداف سازمان مورد نظر را فراهم سازد.
البته گفتنی است گاهی اوقات قدرت و توانایی شفاف سازی برخی مسائل توسط مسئول روابط عمومی در یڪ سازمان و یا اداره و یا حتی باج ندادن به بعضی افراد خاص،خود می تواند عاملی خطرناڪ برای جایگاه و شخص مسئول باشد و آنگاه خواهیم دید ڪه چه شایعات عجیبی علیه وی شنیده خواهد شد،مسئله ای ڪه این روزها ڪم و بیش با آن آشنایی داریم.از این سو پُر بیراه نیست اگر بگوییم این شغل یڪی از حساس ترین ها در دنیا بشمار می آید.
در استان ما گیلان و در راس آن شهر رشت هم، مسئولین توانمندی در این حوزه در حال فعالیت هستند ڪه ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به آنها تبریڪ می گوییم و آرزوی موفقیت برای ڪارشناسان این حوزه داریم.

پویا طوفانی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه