رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴
  • کد خبر : ۲۵۰۸۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
وزیر ارتباطات:

۵۰۰ میلیارد تومان برای توسعه کسب و کارهای نوپا در نظر گرفته شد

عصرصادق ؛ محمدجواد آذری جهرمی ظهر امروز در مراسم آیین افتتاح شبکه فیبر نوری و زیرساخت دسترسی ارتباطات ثابت پرسرعت در منطقه آزاد انزلی اظهار داشت: کشور ایران در سال گذشته ۱۳ رتبه پیشرفت در حوزه GI داشت. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی کشور […]

عصرصادق ؛ محمدجواد آذری جهرمی ظهر امروز در مراسم آیین افتتاح شبکه فیبر نوری و زیرساخت دسترسی ارتباطات ثابت پرسرعت در منطقه آزاد انزلی اظهار داشت: کشور ایران در سال گذشته ۱۳ رتبه پیشرفت در حوزه GI داشت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی کشور عنوان داشت: لایحه‌ای برای رفع موانع کسب و کارهای نوپا تدوین شده است.

آذری جهرمی با بیان اینکه کسب و کارهای نوپا براساس خلاقیت‌ها شکل می‌گیرد اعلام کرد: این که کسی بخواهد ایده‌‌ای را اجرایی کند و برای اجرای آن سه ماه منتظر ثبت شرکت باشد سبب از بین رفتن ایده او می‌شود.

وی با اشاره به ظرفیت استان گیلان در راستای توسعه اقتصاد دیجیتال خاطرنشان کرد: استان گیلان مراکز دانشگاهی خوب و جوانان کارآمدی دارد که می‌توانند گسب و کارهای نوپا را توسعه دهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام اینکه دولت ۵۰۰ میلیارد تومان برای حمایت از کسب‌ و کارهای نوپا در نظر گرفته است ابراز داشت: منطقه آزاد انزلی ظرفیتی دارد که سبب کاهش موانع توسعه کسب و کارهای نوپا می‌شود.

وی با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی برای حمایت از کسب و کارهای نوپا باید زیر ساخت IT خود را توسعه داده و تقویت کند گفت: پروژه‌ای که در حال حاضر برای تقویت فیبر نوری در منطقه آزاد انزلی اجرا می‌شود تماماً توسط جوانان گیلانی اجرا شده است.

آذری جهرمی ایجاد تکنولوژی‌هایی نظیر “پنجره واحد” را سبب توسعه IT در مناطق آزاد دانست و خاطرنشان کرد: حضور شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه IT می‌تواند سبب توسعه کسب و کار در کشور شود.

انتهای پیام/ح

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه