رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  • کد خبر : ۲۵۰۵۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

توزیع کارت آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور

عصرصادق ، داوطلبان آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشورمی‌توانند از ساعت ۱۴ عصر امروز (دوشنبه  ۱۷  اردیبهشت) لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه به سامانه ثبت نام آزمون اعزام به مدارس خارج از کشور مراجعه و کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. لازم به ذکر است آن دسته  از فرهنگیانی که هنگام ثبت‌نام گزینه […]

عصرصادق ، داوطلبان آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشورمی‌توانند از ساعت ۱۴ عصر امروز (دوشنبه  ۱۷  اردیبهشت) لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه به سامانه ثبت نام آزمون اعزام به مدارس خارج از کشور مراجعه و کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

لازم به ذکر است آن دسته  از فرهنگیانی که هنگام ثبت‌نام گزینه انتخاب زبان خارجی برای آنها غیر فعال بوده است باید قبل از دریافت کارت زبان خارجی آزمون را در محل مشخص شده تعیین کنند و سپس امکان دریافت کارت ورود به جلسه برای آنها فراهم است.

 در ضمن متقاضیانی که ثبت نام کرده‌اند ولی امکان پرداخت هزینه ثبت نام برای آنها میسر نبوده است باید قبل از دریافت کارت با ورود به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک هزینه مذکور را پرداخت و سپس امکان دریافت کارت ورود به جلسه برای  آنها فراهم است.

به گزارش تسنیم، این آزمون در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ۹۷ برگزار خواهد شد و اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی به میزان سه برابر تعداد نیاز در هر رشته شغلی تا ۱۰ خرداد ۹۷ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه