رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
  • کد خبر : ۲۵۰۵۵
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

مجلس به فوریت تشکیل وزارت میراث فرهنگی رأی نداد

عصرصادق ؛  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت) با یک فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی مخالفت کردند.   نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اکثریت آراء، به فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی به دلیل اینکه خلاف برنامه ششم توسعه و نیز دارای […]

عصرصادق ؛  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت) با یک فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی مخالفت کردند.

 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اکثریت آراء، به فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی به دلیل اینکه خلاف برنامه ششم توسعه و نیز دارای بار مالی بود، رأی ندادند که مقرر شد این طرح در هیئت‌رئیسه مجلس بررسی شده و نتایج آن به نمایندگان و طراحان اعلام شود.

یک فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی در شرایطی در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس قرار گرفت که کمیسیون مشترکی برای بررسی اصلاح ساختار دولت تشکیل شده و نمایندگان نیز در برنامه ششم توسعه بر چابک‌سازی دولت تأکید کرده‌اند.

براساس این گزارش، نمایندگان مجلس پیش از ورود به بررسی یک فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی نیز با اخطارهای مکرری به دلیل اینکه این طرح دارای بار مالی و خلاف سیاست‌های کلی نظام و برنامه ششم توسعه بود، مخالفت خود را اعلام کردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه