رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
  • کد خبر : ۲۴۸۸۱
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس شورای اسلامی رشت؛

 شوراهای اسلامی کارآمد ترین ابزار برای تجلی اراده مردم در ساختارهای تصمیم‌گیری محلی هستند

عصرصادق ، رئیس شورای اسلامی رشت تاکید کرد: شورای پنجم در تلاش است با رویکردی پویا مبتنی بر برنامه ریزی همه جانبه از مزیتهای مادی و معنوی که در شهر وجود دارد به نحو شایسته استفاده کند تا بتواند این سرمایه ها را به تبلور برساند و موجب رشد اقتصادی کشور شود. امیر حسین علوی؛ شورای […]

عصرصادق ، رئیس شورای اسلامی رشت تاکید کرد: شورای پنجم در تلاش است با رویکردی پویا مبتنی بر برنامه ریزی همه جانبه از مزیتهای مادی و معنوی که در شهر وجود دارد به نحو شایسته استفاده کند تا بتواند این سرمایه ها را به تبلور برساند و موجب رشد اقتصادی کشور شود.

امیر حسین علوی؛ شورای اسلامی را مظهر و تبلور اراده مردم در امور اجتماعی و مدیریت مسائلی و انجام کارهایی که بایدبا حضور مستقیم مردم محقق شود دانست و گفت: امروز خلاهای قانونی وجود دارد و به نوعی مانع اثرگذاری جامع و کامل شوراها در امور اجتماعی منطقه است.
رئیس شورای اسلامی رشت با بیان اینکه در طی سالهایی که کشور حضور شوراهای شهر و روستا را تجربه کرده است شاهد رشد این نهاد در مناطق مختلف هستیم افزود: این اثرگذاری را می توان در توسعه شهر رشت نیز شاهد بود .
وی در ادامه تاکید کرد: شورای پنجم رشت با بهره گیری از تجربیات دوره های گذشته تلاش می کند نوع دیگر از اثرگذاری را در عرصه مدیریت منطقه ای نشان دهد .
رئیس شورای اسلامی رشت تاکید کرد: شورای پنجم در تلاش است با رویکردی پویا مبتنی بر برنامه ریزی همه جانبه از مزیتهای مادی و معنوی که در شهر وجود دارد به نحو شایسته استفاده کند تا بتواند این سرمایه ها را به تبلور برساند و موجب رشد اقتصادی کشور شود.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه