رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱
  • کد خبر : ۲۴۸۵۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رییس شوراهای اسلامی شهرستان شفت:

رمز موفقیت شوراها اتحاد و دوری از فضای سیاسی است

عصرصادق ، امیر شکاری رییس شورای شهرستان شفت در همایش شوراهای اسلامی این شهرستان با تبریک نهم اردیبهشت روز شورا اظهار داشت: این همایش با همکاری شوراهای بخش مرکزی ،احمدسرگوراب ، شفت و با کمک ویژه فرماندار پرتلاش برگزار شد. وی با بیان اینکه وقتی عضویت شورا نصیب فردی می شود نباید لباس سیاست به تن […]

عصرصادق ، امیر شکاری رییس شورای شهرستان شفت در همایش شوراهای اسلامی این شهرستان با تبریک نهم اردیبهشت روز شورا اظهار داشت: این همایش با همکاری شوراهای بخش مرکزی ،احمدسرگوراب ، شفت و با کمک ویژه فرماندار پرتلاش برگزار شد.
وی با بیان اینکه وقتی عضویت شورا نصیب فردی می شود نباید لباس سیاست به تن کند و سیاسی بازی در پیش بگیرد گفت: چون ورود به عرصه سیاست، شورا را از وظیفه ذاتی خود دور می کند .
رییس شورای اسلامی شهرستان شفت از تمام اعضای شورا دوری از فضای سیاسی را خواستار شد و گفت : از همه می خواهم تا به فضای ابتکار و عمران و آبادانی روی بیاورند همانگونه که خوشبختانه در یکسال گذشته اینگونه عمل شده که موجب خشنودی است .
شکاری با تاکید بر اینکه از فرماندار و مسولین شهرستان خواهش می کنم به شوراها نگاه سیاسی نداشته باشند
افزود:هدف از برگزای این همایش ایجاد همدلی و نزدیک شدن به هم می باشد که این باعث ایجاد وحدت و در نهایت به توسعه و پیشرفت شهرستان می انجامد .
رییس شوراهای اسلامی شهرستان شفت اظهار کرد :در کشورهایی که از سیستم شورایی بهره می گیرند موفق تر عمل کرده اند و توانسته اند با مصوبات از مشکلات بکاهند و توسعه و پیشرفت داشته باشند .امشب در حضور مسولین بزرگوار نمی خواهم از قصه ی تکراری سد لاسک بگویم، از تعریض جاده ملاسرا به شفت بگویم یا از ایجاد میدان در ورودی شهرستان شفت را بیان کنم و از محرومیت مردم منطقه لاسک و حومه که از نعمت گاز محروم هستند سخن بگویم چون این را میدانم که اینها و موارد دیگر از دغدغه اصلی مسولین و نماینده عالی دولت در شهرستان هست و خودم بارها تلاش و زحمات بی وقفه ایشان را برای حل این مشکلات دیده ام .
شکاری خاطرنشان کرد: یکی از پروژها انتقال اب ماسوله روخان فومن به شفت است که به رونق دادن صنعت گردشگری شفت تسریع میبخشد.مناطق امام زاده ابراهیم و اسحاق (ع) که دو نگین سرسبز گیلان محسوب می شوند و هم چنین ابشار دودوزن، مناطق زیبای چماچا همه این مناطق طلب آن می کند که در بحث گردشگری باید کار انجام گیرد تا رونق اقتصادی و توسعه در شهرستان رخ دهد.
وی با تصریح بر اینکه در بحث مربوط به بوم گردی کارهای خوبی در شفت انجام گرفته است اظهار داشت: پرونده های خوبی تشکیل شده که جا دارد تشکر ویژه از فرماندار، بخشدارها و دهیاران وشوراها داشته باشم که توانسته اند در این مدت کم این پرونده ها را تشکیل دهند .شوراها و مسولین می توانند برای توسعه و پیشرفت در انجام کارها یاری رسان هم باشند .
رییس شوراهای اسلامی شهرستان شفت خطاب به فرماندار اذعان داشت: شوراها با جان و دل در حال کار و تلاش برای حل مشکلات موجود هستند اما شاهد ان هستیم که در برخی امور شوراها در معرض انتقاد های شدید هستند .شوراهایی که با انبوه مشکلات مواجه اند اما دستشان به جایی بند نیست .من از مسولین ، فرماندار و نماینده محترم شهرستان خواهش دارم که در بدنه اجرایی از مشاوره شوراها به صورت نظام مند استفاده کنند تا در کنار انتقال مشکلات، راه حل ها را هم به شما ارایه دهند .
شکاری با اشاره به موضوع تعاونی دهیاران گفت: بنا بود کمک حال شوراها برای انجام پروژه ها باشد اما متاسفانه چند سالی است که بدون برنامه ریزی رها شده است ولذا از مسولین امر می خواهم نسبت به ایجاد ساختار جدید برای بازسازی تعاونی دهیاران اقدام نمایند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه