رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
  • کد خبر : ۲۴۵۹۱
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
در ۹۷ ادامه یافت؛

جا نداریم؛ مگر در شورا چه خبر است اصلا پوشش خبر ندهید

سال ۹۶ با تمام فراز و فرودهایش در شورای شهر رشت گذشت در سال جدید امید میرفت در دعوت شورا از خبرنگاران برای پوشش اخبار صحن شورا نظمی ایجاد شود. اما امسال نیز مانند سالهای گذشته شورای شهر رشت تنها یک لیست فرمایشی برای دعوت از خبرنگاران دارد ؛ البته هستند خبرنگارانی که بدون توجه […]

سال ۹۶ با تمام فراز و فرودهایش در شورای شهر رشت گذشت در سال جدید امید میرفت در دعوت شورا از خبرنگاران برای پوشش اخبار صحن شورا نظمی ایجاد شود.
اما امسال نیز مانند سالهای گذشته شورای شهر رشت تنها یک لیست فرمایشی برای دعوت از خبرنگاران دارد ؛ البته هستند خبرنگارانی که بدون توجه به دعوت روابط عمومی و با بحث، نگهبانی شورا را رد کرده و به رسالت خود می پردازند.
اما تا به چه زمانی باید این روند انتخاب سلیقه ای نحوه انتشار اخبار در شورا ادامه یابد قبل از پایان سال ۹۶ عصرصادق نشستی را با مدیر روابط عمومی شورا داشت و این موضوعات مطرح شد مدیر روابط عمومی شورا نیز قول رفع این مشکلات و تبعیضات رسانه ای را داد.
اما با ادامه این روند این نکته نمایان می شود که روابط عمومی شورای شهر رشت تنها یک واحد نمایشی است که حتی توان کوچکترین تصمیم گیری ها را ندارند.
امید است حداقل اعضای شورایی که تمایل به نطق های بسیاری دارند و در تمامی نطق هایشان حرف از حمایت از رسانه ها و اطلاع رسانی درست به مردم میزنند در سال ۹۷ تغییری اساسی در روند اطلاع رسانی شورا به ولی نعمتان خود” مردم شهر رشت” ایجاد کنند.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه