رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
  • کد خبر : ۲۴۵۶۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مسئول دفتراستانی سازمان فضای مجازی سراج درگیلان:

طنزپرداز با قلم توانا اما برنده، کاستی ها و کمبودها را نشانه می گیرد

مسئول دفتراستانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان با اشاره به اینکه ارائه ی یک محتوا به شکل طنز آن را از ماندگاری بیشتری برخوردار و دارای اثربخشی و دربرگیرندگی فراوان، در بین افراد جامعه می کند، گفت: نقش طنزپرداز متعهد مانند یک جراح دلسوز است وطنزپرداز با قلم توانا اما برنده اش، کاستی ها […]

مسئول دفتراستانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان با اشاره به اینکه ارائه ی یک محتوا به شکل طنز آن را از ماندگاری بیشتری برخوردار و دارای اثربخشی و دربرگیرندگی فراوان، در بین افراد جامعه می کند، گفت: نقش طنزپرداز متعهد مانند یک جراح دلسوز است وطنزپرداز با قلم توانا اما برنده اش، کاستی ها و کمبودها را نشانه می گیرد.

به گزارش عصرصادق؛ سجاد ستوده، مسئول دفتراستانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان درگفتگو با خبرنگارعصرصادق با اشاره به  اهمیت و جایگاه طنز در فضای رسانه ای ولزوم پرداختن وانتشار محتوا و  آثار به طنز، اظهارکرد: امروز با دگرگونی قالب های رایج رسانه ای و با توحه به سرعت روزافزون تولید محتوا در بستر فضای مجازی، طنز و محتوای طنز اهمیت بیشتری یافته است.

وی افزود: برای افزایش میزان اثربخشی یک محتوا و نیز گسترش دربرگیرندگی بیشتر یک موضوع در بین افراد بیشتری از جامعه، قالب طنز، کاراتر از قبل خود نمایی می کند.

مسئول دفتراستانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان با اشاره به اینکه ارائه ی یک محتوا به شکل طنز آن را از ماندگاری بیشتری برخوردار می کند، گفت: اگر یک محتوا در شکل های گوناگون طنز ارائه شود، گسترش بیشتر آن محتوا و درگیری افراد و مخاطبان بیشتر با آن را، به همراه دارد.

ستوده با تاکید براینکه طنزپرداز با قلم توانا اما برنده اش، کاستی ها و کمبودها را نشانه می گیرد، بیان کرد: با توجه به کارکرد طنز در فضای اجتماعی امروز، نقش طنزپرداز متعهد مانند یک جراح دلسوز است.

وی افزود: طنزپرداز کاستی ها را با لطافتی هنرمندانه بازتاب می دهد و در میان شوخی و لبخند به دنبال یافتن راه حل هایی مناسب برای این کمبودها می گردد.

مسئول دفتر استانی سازمان سراج در گیلان با اشاره به کارنامه درخشان طنز در گیلان و معرفی برجسته ترین طنزپردازان تاریخ معاصر کشور از این استان، گفت: تلاش های طنزپردازانی همچون سیداشرف الدین گیلانی (نسیم شمال) و کیومرث صابری (گل آقا) همیشه قابل ستایش است.

ستوده با بیان اینکه سالهاست که در عرصه طنز جای خالی بزرگانی همچون گل آقا دیده می شود تا با طنز متعالی و سازنده در راستای رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی استان و کشور گام بردارند، تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری کارگاه های طنز و برنامه های جنبی و تکمیلی آن، در معرفی و رشد جوانان علاقمند به حوزه طنز در سطح استان موثر باشیم.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه