رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
  • کد خبر : ۲۴۵۵۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
یادداشت

لزوم جذب عادلانه نیروی انسانی در اورژانس اجتماعی شفت

عصرصادق، همانطوریکه مستحضرید اورژانس اجتماعی ، قریب به دو دهه است که در کشور ما در حال ارائه خدمت است و طبق اصول دهم – بیست ویکم –بیست و نهم قانون اساسی و همچنین لایحه تشکیل سازمان بهزیستی کشور و سند چشم انداز بیست ساله توسعه و سایر قوانین و مقررات مرتبط ؛ در جهت پیشگیری […]

عصرصادق، همانطوریکه مستحضرید اورژانس اجتماعی ، قریب به دو دهه است که در کشور ما در حال ارائه خدمت است و طبق اصول دهم – بیست ویکم –بیست و نهم قانون اساسی و همچنین لایحه تشکیل سازمان بهزیستی کشور و سند چشم انداز بیست ساله توسعه و سایر قوانین و مقررات مرتبط ؛ در جهت پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ، ارائه خدمت می نماید .
از طرفی یکی از مولفه های اصلی توسعه در کشور وجود عدالت اجتماعی و بهره وری مناسب از نهاد های مدنی با جذب نیروی انسانی کارآمد و متخصص است که در قانون خدمات کشوری به آن اهتمام ورزیده شده است.
حال که در شهرستان شفت مقرر گردیده تا مانند بسیاری از شهرهای دیگر کشور ، اورژانس اجتماعی آغاز به کار نماید جای آن دارد تا با شفاف سازی و اطلاع رسانی (بویژه برای جوانانی که در رشته های روانشناسی –مدیریت و علوم اجتماعی و…تحصیل کرده اند) با رعایت تساوی وساز و کار معین و مدون و مشخص جهت تصدی این شغل ها اندیشیده شود تا خدای ناکرده در جامعه اسلامی مان شاهد اجحاف در حق مردم رنج کشیده نباشیم .
علی ایحال طبق اصول بیست و هشتم و چهل و سوم قانون اساسی ، جای آن دارد تا جوانان عزیز نیز از مجاری قانونی و مبادی ذیربط جهت دستیابی به حق شرعی و قانونی خود برای اشتغال در این نهاد مقدس همت گمارند.
امیدوارم در نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل فداکاری و مجاهدت شهدا و مدافعان حریم دین و حریت است روز به روز شاهد گسترش عدالت اجتماعی بوده و خدای ناکرده با ایجاد اینگونه نهاد های مدنی شاهد اجحاف حق جوانان و عدم رعایت حقوق شهروندی نباشیم .
والسلام علی من اتبع الهدی (طه ۴۷)
شهرستان شفت – محمدباقر عزیزپور

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه