رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
  • کد خبر : ۲۴۱۴۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

ادعای عجیب مدیرکل صداوسیمای گیلان!

 وقتی شما میزان بازدید تمام برنامه‌های شبکه باران را با درصد و دقیق می‌گویید مگر می‌شود مگر می‌شود اطلاعی از تعداد آن نداشته باشید‌. آیا بدون توجه به عدد مورد نظر می‌توان درصد گرفت؟   به گزارش عصرصادق ؛ پس از مدت‌ها، کنفرانس خبری حسن ظهیری مدیرکل صداوسیمای گیلان با حضور اصحاب رسانه در این […]

 وقتی شما میزان بازدید تمام برنامه‌های شبکه باران را با درصد و دقیق می‌گویید مگر می‌شود مگر می‌شود اطلاعی از تعداد آن نداشته باشید‌. آیا بدون توجه به عدد مورد نظر می‌توان درصد گرفت؟

 

به گزارش عصرصادق ؛ پس از مدت‌ها، کنفرانس خبری حسن ظهیری مدیرکل صداوسیمای گیلان با حضور اصحاب رسانه در این سازمان برگزار شد.

ظهیری در میان صحبت‌های خود با بیان اینکه بالاترین بازدید و پرمخاطب‌ترین برنامه صداوسیما متعلق به سریال جایزه ۲ بوده اظهار داشت: این سریال هیچ هزینه‌ای برای سازمان نداشته و با کمک اسپانسر خود روی آنتن شبکه باران رفته است.

نکته قابل‌تأمل اینجاست که برنامه‌ای که صداوسیما هیچ هزینه‌ای برای آن نکرده و فقط پخش آن توسط سازمان صورت می‌گیرد، چطور مدیرکل محترم صداوسیمای استان با افتخار این برنامه را پرمخاطب‌ترین برنامه شبکه می‌داند؟

چرا برنامه‌هایی که خود صداوسیما متولی و سازنده آن است نباید در قسمت پرمخاطب‌ترین‌ها باشد؟

جالب اینجاست ظهیری میزان بازدید این سریال و مخاطبین آن را بالغ بر ۷۲ درصد عنوان کر و این ادعای عجیب یعنی کل برنامه‌هایی که توسط خود صداوسیمای استان ساخته می‌شود فقط شامل ۳۰ درصد مخاطبین و بینندگان می‌باشد.

یا بهتر بگوییم اگر این سریال با کمک اسپانسر خود روی آنتن شبکه باران نمی‌رفت، دیگر عدد ۷۲ درصدی هم وجود نداشت.

در ادامه ظهیری در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه این مخاطبان ۷۲ درصدی چه تعداد از بینندگان برنامه را تشکیل می‌دهند اظهار داشت که تعداد مخاطبان به‌هیچ‌عنوان مشخص نیست و قابل شمارش نمی‌باشد.

جناب آقای ظهیری چگونه می‌شود که وقتی تعداد مخاطبان برنامه‌ها مشخص نباشد دو دو تا چهارتا کرد و درصد گرفت؟ وقتی شما میزان بازدید تمام برنامه‌های شبکه باران را با درصد و دقیق می‌گویید مگر می‌شود مگر می‌شود اطلاعی از تعداد آن نداشته باشید‌. آیا بدون توجه به عدد مورد نظر می‌توان درصد گرفت؟

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه