رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
  • کد خبر : ۲۴۱۱۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

نخستین دوره مسابقات صعود و فرود راپل در لاهیجان برگزار شد | تصاویر

اولین دوره مسابقات راپل استانی با حضور یگان های امدادی از شهرستان‌های لاهیجان و رشت به میزبانی باشگاه باران لاهیجان در سالن مهر این شهرستان برگزار شد. به  گزارش عصرصادق ؛ در این رقابت ها دو تیم از آتش نشانی استان، یک تیم از هلال احمر لاهیجان، دو تیم از باشگاه کوهنوردی باران و دو […]

اولین دوره مسابقات راپل استانی با حضور یگان های امدادی از شهرستان‌های لاهیجان و رشت به میزبانی باشگاه باران لاهیجان در سالن مهر این شهرستان برگزار شد.

به  گزارش عصرصادق ؛ در این رقابت ها دو تیم از آتش نشانی استان، یک تیم از هلال احمر لاهیجان، دو تیم از باشگاه کوهنوردی باران و دو تیم از آتش نشانی لاهیجان حضور داشتند.

در این مسابقات حسین مقصودی و علی رضازاده از تیم الف آتش نشانی رشت مقام اول، محمدرضا اندرز و مرتضی نیکخواه از تیم ب آتش نشانی رشت مقام دوم و صالح صفرپور و مرتضی طایفه از تیم الف باشگاه باران لاهیجان مقام سوم را کسب کردند.

در رده امیتاز دهی تیمی نیز تیم آتش نشانی رشت مقام اول، تیم باشگاه کوهنوردی باران لاهیجان مقام دوم، تیم هلال احمر لاهیجان مقام سوم و تیم آتش نشانی لاهیجان مقام چهارم را کسب کردند.

در پایان طی مراسمی که با حضور رئیس و تایب رئیس شورای شهر لاهیجان، ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان، دبیر هیات کوهنوردی استان و جمعی از مسئولین آتش نشانی استان گیلان و لاهیجان برگزار شد لوح و جوایز نفرات برتر این مسابقات اهدا شد.

خبرگزاری خبرآنلاین، حامی رسانه ای این مسابقات بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه