رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
  • کد خبر : ۲۴۰۶۱
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

نظر وزیر تعاون درباره شایعات سقوط هواپیمای پرواز تهران-یاسوج

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این‌که هواپیمای ATR آسمان هیچ مشکلی قبل از پرواز نداشت، گفت: همه همکاران خلبان پرواز تهران-یاسوج شهادت می‌دهند که وی یک خلبان کارکشته‌ای بوده است. به گزارش عصرصادق ؛  علی ربیعی در حاشیه مراسم ترحیم جانباختگان سقوط هواپیمای آسمان در فرودگاه مهرآباد یکی از اولویت‌ها را […]

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این‌که هواپیمای ATR آسمان هیچ مشکلی قبل از پرواز نداشت، گفت: همه همکاران خلبان پرواز تهران-یاسوج شهادت می‌دهند که وی یک خلبان کارکشته‌ای بوده است.

به گزارش عصرصادق ؛  علی ربیعی در حاشیه مراسم ترحیم جانباختگان سقوط هواپیمای آسمان در فرودگاه مهرآباد یکی از اولویت‌ها را انتقال اجساد جانباختگان اعلام و اظهار کرد: تاکنون نتوانسته‌ایم پیکر جانباختگان را منتقل کنیم و این کار اولویت اول ماست.

وی با بیان این‌که ستادی با هماهنگی استانداری این کار را انجام می‌دهد که از آن همه گونه حمایتی را انجام می‌دهیم، تصریح کرد: به طور مداوم با گروه‌های کوهنوردی صحبت می‌کنیم تا خسته نشده و گروه‌های دیگر عملیات جستجو را انجام دهند.

وی تاکید کرد: تنها کاری که از ما برمی آید این است که پیکرها به پایین منتقل و به خاک سپرده شود تا خانواده‌ها ارام بگیرند.

وزیر تعاون با تاکید بر این‌که وزارت راه وشهرسازی وطیفه بازخوانی اطلاعات جعبه سیاه را بر عهده دارد، اظهار کرد:‌ قبل از پرواز -تهران-یاسوج- هیچ مشکلی وجود نداشته است و خلبان، خلبان کاملا کارکشته‌ای بوده است.

ربیعی بیان کرد:‌همه اینجا شهادت می‌دهند که خلبان پرواز تهران-یاسوج خلبان کارکشته‌ای بوده است.  ضمن این‌که موتورهای هواپیما به تازگی تعمیریعنی جابجا شده بود.

وی با تاکید بر این‌که هواپیما مشکلی نداشته و باید ببینیم در ان لحظه -سقوط- چه اتفاقی افتاده است، تصریح کرد: نمی‌خواهیم قضاوت فنی کنیم و باید کارشناسان این کار را انجام دهند تا مشخص شود علت این اتفاق چه بوده است.

وی با بیان این‌که استانداردها رعایت شده بود، گفت:‌ هیچ کوتاهی در این زمینه نبوده،‌ برخی شایعات بی اساسی را پخش کرده‌اند که اینها نیز وجود نداشته است.

وی با یادآوری این‌که خلبان با روحیه بوده و این مسیر -تهران-یاسوج- را بارها پرواز کرده بود، اظهار کرد: به دنبال روشن شدن دلیل حادثه و رساندن خانواده‌ها به اجساد جانباختگان هستیم./تسنیک

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه