رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱
  • کد خبر : ۲۴۰۲۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
سخنگوی کمیسیون قضایی خبر داد:

درخواست مجدد نمایندگان مجلس برای بازدید از زندان اوین

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از درخواست مجدد تعدادی از نمایندگان برای بازدید از زندان اوین خبرداد. به گزارش عصرصادق ؛ حجت الاسلام حسن نوروزی در گفتگو یی در خصوص پیشنهاد جدایی سازمان زندان ها از قوه قضائیه که از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس مطرح شده است، گفت: این موضوع در حد یک طرح […]

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از درخواست مجدد تعدادی از نمایندگان برای بازدید از زندان اوین خبرداد.

به گزارش عصرصادق ؛ حجت الاسلام حسن نوروزی در گفتگو یی در خصوص پیشنهاد جدایی سازمان زندان ها از قوه قضائیه که از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس مطرح شده است، گفت: این موضوع در حد یک طرح است و باید در مورد آن بیشتر فکر و بررسی کرد.

وی در رابطه با بازدید نمایندگان مجلس از اوین گفت: با توجه به اتفاقات اخیری که مجددا در اوین رخ داده است، برخی از نمایندگان در قالب پیشنهادی درخواست بازدید از زندان اوین را داشتند که باید مورد موافقت قرار گیرد.

 دهم بهمن ماه بود که ۱۰ نفر  از نمایندگان مجلس از زندان اوین بازدید کردند. این بازدید که به علت خودکشی یکی از متهمان بازداشتی در اغتشاشات دی ماه بود، از اندرزگاه ۴ (محل نگهداری اغتشاش گران) و همچنین بند ۲۰۹ زندان اوین انجام شد.

چندی پیش جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران از محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی خواست تا در پرونده فوت کاووس سیدامامی با انجام تحقیقات لازم و تسریع در جمع‌آوری ادله و تحقیق از افراد مرتبط با زندانی، نسبت به هرگونه مسامحه و قصور در نظارت بر زندانی و تعقیب افراد مقصر اقدام کند.

کاووس سید امامی از فعالان محیط زیستی متهم به جاسوسی بود که روز نوزدهم بهمن ماه در زندان اوین خودکشی کرد./مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه