رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰
  • کد خبر : ۲۴۰۰۱
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

مصرف گاز بخش خانگی در استان گیلان ۱۸ درصد کاهش یافت

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه زمستان امسال مصرف گاز بخش خانگی در استان گیلان ۱۸ درصد کاهش یافت گفت: مصرف بهینه گاز بخش خانگی سبب افزایش ۵۷ درصدی گازرسانی به بخش صنعتی و نیروگاهی استان شد. به گزارش عصرصادق ، حسین اکبر ظهر امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به […]

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه زمستان امسال مصرف گاز بخش خانگی در استان گیلان ۱۸ درصد کاهش یافت گفت: مصرف بهینه گاز بخش خانگی سبب افزایش ۵۷ درصدی گازرسانی به بخش صنعتی و نیروگاهی استان شد.

به گزارش عصرصادق ، حسین اکبر ظهر امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه استان گیلان در برخورداری از نعمت گاز طبیعی در شرایط مطلوبی به‌سر می‌برد اظهار داشت: در حال حاضر مصرف گاز استان گیلان در بخش خانگی مصرفی بهینه و قابل قبول است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه زمستان امسال بیش از ۱٫۶ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در استان گیلان مصرف شده است افزود: میزان مصرف گاز طبیعی زمستان امسال در مقایسه با  مدت مشابه سال گذشته در استان گیلان تنها ۲٫۵ درصد رشد داشته است.

اکبر از جذب ۵۰ هزار مشترک جدید گاز طبیعی در سراسر استان گیلان خبر داد و با بیان اینکه رشد ۲٫۵ درصدی مصرف گاز با وجود مشترکان جدید در استان گیلان آماری بسیار مطلوب است گفت: این آمار از مصرف بهینه گاز طبیعی بخش خانگی در استان گیلان خبر می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه زمستان امسال حجم مصرف گاز بخش خانگی در استان گیلان ۱۸ درصد کاهش یافته است خاطرنشان کرد: حجم مصرف گاز طبیعی بخش خانگی زمستان امسال در استان گیلان ۸۳۰ میلیون مترمکعب کاهش یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه زمستان امسال کاهش مصرف گاز بخش خانگی در استان گیلان موجب افزایش ۵۷ درصدی گازرسانی به مشترکان صنعتی و نیروگاهی استان شده است بیان کرد: این امر فرآیندی مطلوب و ارزشمند است.

اکبر با تاکید بر اینکه افزایش مصرف گاز در حوزه نیروگاهی و صنعتی و کاهش مصرف در حوزه مشترکان خانگی و تجاری نتایج مطلوب را برای استان گیلان به ارمغان می‌آورد گفت: استفاده بهینه از مصرف گاز در بخش خانگی علاوه بر کاهش هزینه خانوارها، توسعه اقتصادی و پایداری گاز را در استان در پی دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه