رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
  • کد خبر : ۲۳۹۷۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

بسیاری از طرح‌های پژوهشی در استان گیلان هدر رفته است

استاندار گیلان با بیان اینکه ارائه اعتبارات پژوهشی باید هدفمندتر انجام شود گفت: بسیاری از طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی اجرا شده در استان گیلان هدر رفته و هیچ دستگاه اجرایی حتی یک صفحه از آن را نخوانده است. مصطفی سالاری ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در رشت اظهار داشت: اختصاص یک درصد اعتبار […]

استاندار گیلان با بیان اینکه ارائه اعتبارات پژوهشی باید هدفمندتر انجام شود گفت: بسیاری از طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی اجرا شده در استان گیلان هدر رفته و هیچ دستگاه اجرایی حتی یک صفحه از آن را نخوانده است.

مصطفی سالاری ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در رشت اظهار داشت: اختصاص یک درصد اعتبار دستگاه‌های اجرایی به پدافند غیرعامل الزامی نیست اما به هرحال این موضوع امری مهم و قابل توجه است.

استانداری گیلان با تاکید بر لزوم معرفی مفاخر استان گیلان عنوان داشت: ساخت سریال “گوشیار گیلانی” در راستای همین امر انجام می‌شود و لازم است حمایت‌های لازم از آن انجام شود اما تاکید داریم تا محل فیلم‌برداری به گونه‌ای ساخته شود تا در آینده بتوان از آن در حوزه گردشگری استفاده کرد.

سالاری با بیان اینکه ارائه اعتبارات پژوهشی باید هدفمندتر انجام شود تصریح کرد: باید برای ارائه این اعتبارات چهارچوبی تعیین کرد تا مسئولان این حوزه به‌صورت سلیقه‌ای عمل نکنند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بسیاری از طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی اجرا شده در استان گیلان هدر رفته و هیچ دستگاه اجرایی حتی یک صفحه از آن را نخوانده است.

استاندار گیلان با اشاره به مشکلات موجود در حوزه سرمایه‌گذاری ابراز داشت: ما باید تلاش کنیم تا چوب را از لای چرخ سرمایه‌گذاران در بیاوریم و در این راستا کمیته‌ای برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران تشکیل می‌دهیم./تسنیم

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه