رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
  • کد خبر : ۲۳۹۰۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان:

راه اندازی خانه تخصصی کونگ فوی گیلان /رتبه ۸ هیئت کونگ فوی گیلان در ارزیابی عملکرد فدراسیون

رئیس هیئت کونگ فو و هنر های رزمی گیلان از راه اندازی و آغاز به کار ،خانه کونگ فوی گیلان خبر داد. مجید مهروانی در گفت و گو با عصرصادق ؛  از راه اندازی خانه کونگ فوی گیلان خبر داد و اظهار داشت: در شبکه با ورزش به کونگ فو کاران گیلانی این قول را […]

رئیس هیئت کونگ فو و هنر های رزمی گیلان از راه اندازی و آغاز به کار ،خانه کونگ فوی گیلان خبر داد.

مجید مهروانی در گفت و گو با عصرصادق ؛  از راه اندازی خانه کونگ فوی گیلان خبر داد و اظهار داشت: در شبکه با ورزش به کونگ فو کاران گیلانی این قول را داده بودیم و البته این امر یکی از مطالبات به حق کونگ فو کاران بود.
وی افزود: با رایزنی هایی که صورت گرفت و با حمایتهای مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان توانستیم در ضلع شرقی سالن ۶ هزار نفری شهدای رشت ،سالنی را به نام خانه کونگ فوی گیلان اختصاص دهیم.
رییس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان گفت:در اولین روز از دهه مبارک فجر با امضا تفاهم نامه با جناب آقای محمدرضا شاه محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت اولین سالن اختصاصی با نام خانه کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان جهت ارتقا سطح فنی و کیفی این ورزش به این هیات اختصاص یافت.
مهروانی در ادامه بااشاره به عملکرد ۱۵ ماهه هیئت کونگ فوی گیلان اظهار داشت: در این مدت با تلاش و کمک تمامی اعضا توانستیم رتبه استان را از ۲۸ به ۸ ارتقا دهیم .
وی با اشاره به اعزام تیم گیلان به مسابقات تورنمنت آذربایجان و کسب مقام اول توسط تیم گیلان افزود: بعد از سالها مجمع عمومی سالانه با حضور رئیس فدراسیون در رشت برگزار شد که در طی آن تجلیل از پیشکسوتان کشوری و استانی انجام شد .
وی درخشش  میرداوود موسوی کاپیتان تیم ملی کونگ فوی جمهوری اسلامی ایران   در کشور بلاروس با کسب مقام سوم را از افتخارات هیئت کونگ فوی گیلان عنوان کرد و تصریح کرد: امرور ۲۴ بهمن ماه تیم منتخب بزرگسالان گیلان به آبادان محل برگزاری رقابتهای انتخابی تیم ملی اعزام شدند این مسابقات از ۲۵ تا ۲۷ بهمن برگزار می شود که امیدواریم فرزندان گیلان دست پر به استان بازگردند.

انتهای پیام/*

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه