رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
  • کد خبر : ۲۳۸۹۱
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس رسانه ملی:

به برنامه هفت تذکر داده شده است/«لاتاری» در جشنواره مظلوم واقع شد

عبدالعلی علی‌عسکری رئیس رسانه ملی با تأیید صحبتهای ابراهیم حاتمی‌کیا در مورد برنامه هفت، فیلم لاتاری را مظلوم ارزیابی کرد. به گزارش عصرصادق و به به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی صدا و سیما رئیس رسانه ملی با تأکید بر اشتباه بودن برخی رویکردهای برنامه هفت و ارائه  تذکرات لازم در این خصوص، فیلم سینمایی «به‌وقت شام» را اثری منحصربه‌فرد و […]

عبدالعلی علی‌عسکری رئیس رسانه ملی با تأیید صحبتهای ابراهیم حاتمی‌کیا در مورد برنامه هفت، فیلم لاتاری را مظلوم ارزیابی کرد.

به گزارش عصرصادق و به به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی صدا و سیما رئیس رسانه ملی با تأکید بر اشتباه بودن برخی رویکردهای برنامه هفت و ارائه  تذکرات لازم در این خصوص، فیلم سینمایی «به‌وقت شام» را اثری منحصربه‌فرد و نمایانگر اقتدار و انسانیت جمهوری اسلامی دانست. این مدیر تلویزیونی همچنین با سپاسگزاری از سردار حاج قاسم سلیمانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌خاطر حمایت از این سینمایی،  فیلم سینمایی «لاتاری» را نیز فیلمی انسانی، عاشقانه و جوانمردانه عنوان کرد که در جشنواره مظلوم واقع شد.

شب گذشته و در جریان اختتامه جشنواره فیلم فجر، ابراهیم حاتمی‌کیا پس از دریافت جایزه بهترین کارگردانی در سخنان تندی از صدا و سیما و شخص رشیدپور به‌خاطر جبهه‌گیری مقابل این فیلم انتقاد کرده بود.

انتهای پیام/*

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه