رفتن به بالا
  • شنبه - ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴
  • کد خبر : ۲۳۷۰۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

حذف تنها کاراته کار گیلانی حاضر در لیگ جهانی

مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۱۸ در کشور فرانسه آغاز و سارا بهمنیار تنها نماینده استان گیلان در این مسابقات حذف شد. مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان روز شنبه در این خصوص در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد: سارا بهمنیار کاراته کار ملی پوش گیلانی در وزن ۵۰- کیلوگرم در این […]

مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۱۸ در کشور فرانسه آغاز و سارا بهمنیار تنها نماینده استان گیلان در این مسابقات حذف شد.

مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان روز شنبه در این خصوص در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد: سارا بهمنیار کاراته کار ملی پوش گیلانی در وزن ۵۰- کیلوگرم در این دوره از رقابت ها حضور داشت و در دور اول این مسابقات، به مصاف ورزشکاری از کشور شیلی رفت.
وی ادامه داد: بهمنیار در این دیدار با نتیجه ۲ بر یک مغلوب گابریلا برونا از کشور شیلی دارنده رنکینگ نهم جهانی این وزن شد و با شکست این کاراته کار در دور دوم برابر حریفی از کشور مصر، فرصت مجدد را کسب نکرد و از گردونه رقابت های جهانی کنار رفت.
مسئول روابط عمومی هیات کاراته گیلان اضافه کرد: به غیر از بهمنیار به عنوان کاراته کار، مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان به عنوان عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته و جواد سلیمی دیگر گیلانی به عنوان عضو شورای داوری فدراسیون جهانی کاراته در این مسابقات حضور دارند.
مرحله اول لیگ جهانی کاراته وان از روز گذشته (جمعه) آغاز شده و ۷۵۶ کاراته کار از ۸۱ کشور در شهر پاریس فرانسه در دو بخش بانوان و آقایان و در وزن های مختلف با هم رقابت می کنند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه