رفتن به بالا
  • جمعه - ۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲
  • کد خبر : ۲۳۷۰۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
علی بهارمست

برنامه ریزی برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در بارش برف /پیش بینی اکیپ های تعمیرات ماشین آلات بازگشایی معابر

معاون عمرانی و امور زیربنایی شهرداری رشت بر لزوم توجه شهروندان به اطلاعیه های دستگاه های خدمات رسان تاکید کرد. به گزارش عصرصادق ؛  علی بهارمست با اشاره به احتمال بارش برف در رشت اظهار داشت: از چندماه گذشته برنامه ریزی ها در ستاد بحران شهرداری رشت برای خدمت رسانی مطلوب به مردم در هنگام […]

معاون عمرانی و امور زیربنایی شهرداری رشت بر لزوم توجه شهروندان به اطلاعیه های دستگاه های خدمات رسان تاکید کرد.

به گزارش عصرصادق ؛  علی بهارمست با اشاره به احتمال بارش برف در رشت اظهار داشت: از چندماه گذشته برنامه ریزی ها در ستاد بحران شهرداری رشت برای خدمت رسانی مطلوب به مردم در هنگام بارش برف صورت گرفته است.

معاون عمرانی و امور زیر بنایی شهرداری رشت با بیان اینکه ماشین آلات عمرانی شهرداری نیز برای بازگشایی معابر ساماندهی شده اند افزود: آمادگی کامل برای بارشهای زمستانی وجود دارد و انواع و اقسام دستگاهها شامل لودر، گریدر، بابکت و تیغه برف روب بر روی کامیونها در مناطق پنج گانه ساماندهی شده است.

بهارمست با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای حوادث و اتفاقات حین انجام کار و بازگشایی معابر گفت: اکیپ های تعمیرات پیش بینی شده است تا در اسرع وقت مشکلات نقص فنی ماشین آلات را برطرف کنند تا ماشین آلات مجددا برای خدمت رسانی به سطح شهر ارسال شوند.

معاون عمرانی و امور زیربنایی شهرداری رشت با تاکید بر آماده باش تمامی نیروها از ابتدا تا انتهای بارشها تصریح کرد: با برنامه ریزی و هماهنگی سعی می شود تا مجموعه فعالیت های شهرداری در مناطق، سازمانها بتواند عملکرد مناسبی را ارائه دهد و شهروندان از بارش این نعمت الهی لذت ببرند.

علی بهارمست با تاکید بر لزوم توجه شهروندان به اطلاعیه هایی که از سوی دستگاههای خدمت رسان و نیز واحد روابط عمومی شهرداری در حین بارش برف اعلام می شود افزود: از شهروندان درخواست می شود در حین بارش برف از پارک کردن خودروهای خود در کنار خیابان جدا خودداری کنند چرا که این امر علاوه بر مختل سازی روند خدمت رسانی با توجه به حضور ماشین آلات سنگین برای بازگشایی معابر امکان اینکه خودروها دچار خسارت شوند وجود دارد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه