رفتن به بالا
  • جمعه - ۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
  • کد خبر : ۲۳۶۹۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
محمد حسن علیپور:

شهرداری رشت آمادگی کامل برای پذیرش بارش های زمستانی را دارد

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت ضمن اعلام آمادگی شهرداری رشت برای بازگشایی معابر خواستار همکاری بیشتر شهروندان شد. محمدحسن علیپور با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف در شامگاه شنبه اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم در ارتباط با بازگشایی معابر توسط شهرداری و شورای اسلامی رشت صورت گرفته است. […]

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت ضمن اعلام آمادگی شهرداری رشت برای بازگشایی معابر خواستار همکاری بیشتر شهروندان شد.

محمدحسن علیپور با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف در شامگاه شنبه اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم در ارتباط با بازگشایی معابر توسط شهرداری و شورای اسلامی رشت صورت گرفته است.

عضو هیئت رئیسه شورا با اشاره به هماهنگی های انجام شده بین مناطق پنجگانه در ادامه به شهروندان این اطمینان را داد که شهرداری رشت آمادگی کامل برای پذیرش بارش های زمستانی را دارد و از زمان شروع برف تا پایان بارش و نیز به هنگام یخبندان برنامه ریزی ها انجام شده تا شهروندان با هیچ مشکلی مواجه نشوند.

وی تاکید کرد: لازم است شهروندان نیز با مدیریت شهری همکاری و در برف روبی معابر فرعی مشارکت داشته باشند و به منظور جلوگیری از اختلال در برف روبی معابر، خودروهای خود را در مسیر حرکت ماشین های برف روب پارک نکنند و از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

علیپور از شهروندان خواست زباله های خود را در نزدیکترین مکانهای واقع در معابر اصلی قرار دهند تا ماشین های حمل زباله به سهولت نسبت به نظافت شهر اقدام کنند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه