رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲
  • کد خبر : ۲۳۶۷۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
شهردار منطقه سه رشت:

تمامی ماشین آلات منطقه سه برای مواجه با بارش برف تجهیز شده اند

رضا کحالی طی گفتگویی از آمادگی شهرداری منطقه ۳ رشت برای مواجهه با برف و تدابیر اتخاذ شده خبر داد. به گزارش عصرصادق، مدیر شهرداری منطقه ۳ رشت با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر بارش برف در رشت از شامگاه شنبه هفتم بهمن ماه اظهار داشت: با توجه به جلسات مکرری که با […]

رضا کحالی طی گفتگویی از آمادگی شهرداری منطقه ۳ رشت برای مواجهه با برف و تدابیر اتخاذ شده خبر داد.

به گزارش عصرصادق، مدیر شهرداری منطقه ۳ رشت با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر بارش برف در رشت از شامگاه شنبه هفتم بهمن ماه اظهار داشت: با توجه به جلسات مکرری که با دکتر نصرتی شهردار رشت داشتیم و راهکارهایی که ایشان ارائه کردند تمامی ماشین آلات برای مواجهه با بارش برف تجهیز شده اند.

وی با تاکید بر برنامه ریزی های صورت گرفته برای برف روبی منطقه افزود: از تمام پتانسیل واحد موتوری و نیروی انسانی در منطقه در بارش برف استفاده می شود.

شهردار منطقه ۳ با اشاره به اولویت بندهای انجام شده برای برف روبی منطقه گفت: با توجه به اینکه منطقه ۳ در مسیرهای دادگاه، بیمارستان، مراکز نظامی و انتظامی قرار دارد براساس اولویت نیاز شهروندان مسیرها در هنگام بارش برف بازگشایی می شوند.

وی با تاکید بر اینکه مسیرهای امداد و آمبولانس و تردد عمومی در اولویت بازگشایی قرار دارند افزود: پرسنل ستاد در کنار پرسنل برف روبی پای کار هستند و ابلاغ تمامی همکاران صادر شده است.

کحالی تاکید کرد: برای برف روبی آمادگی کامل داریم و یک خودرو مجهز به ابزار اولیه و تعمیرکار در منطقه مستقر است تا اگر خودرویی منجر به مسدود شدن مسیر شود اقدامات لازم را انجام دهد.

شهردار منطقه ۳ از لغو مرخصی تمامی پرسنل به استثنای بانوان تا روز سه شنبه خبرداد و تصریح کرد: تجهیزات به میزانی که بتوانیم خدمات ارائه دهیم مهیا شده و در حوزه منطقه ۳ مشکلی در این خصوص نخواهیم داشت.

کحالی تاکید کرد: ما از لحظات اولیه بارش حضور خواهیم داشت تا مسیرها را باز نگه داربم و طبق برنامه ریزی های انجام شده ماشین آلات برفروب قبل از شروع بارش در مسیرها مستقر می شوند.

وی تصریح کرد: برف یک نعمت الهی است و به عنوان بحران نباید به آن نگریسته شود و این بارش فرصتی است برای گیلان که باید به بهترین شکل مدیریت شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه