رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۷
  • کد خبر : ۲۳۵۸۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت

اجرای برنامه های متنوع  گرامیداشت ایام الله دهه فجر  در رشت

علیرضا حسنی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با اشاره به تدوین برنامه های فاخر هنری و اجتماعی  به مناسبت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: این برنامه ها با محوریت ایجاد شور و نشاط در جامعه و تبیین اهداف و آرمانهای انقلاب  تدوین و  تهیه شده اند . وی ایجاد زمینه برای تفکر […]

علیرضا حسنی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با اشاره به تدوین برنامه های فاخر هنری و اجتماعی  به مناسبت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: این برنامه ها با محوریت ایجاد شور و نشاط در جامعه و تبیین اهداف و آرمانهای انقلاب  تدوین و  تهیه شده اند .

وی ایجاد زمینه برای تفکر پویای جوانان و فرصت برای پاسخگویی به ذهن پرسشگر جوانان در رابطه به انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با توجه به رسالتی که بر عهده دارد سعی کرده است تا در اجرای برنامه های  به طور ویژه بر این مهم توجه کند.

علیرضا جسنی با اشاره به برنامه های فرهنگی دشمنان انقلاب برای ایجاد یاس و نا امیدی در بدنه جامعه و ضرورت مواجهه و مقابله فعالانه و آگاهانه با این برنامه ها  اظهار داشت: ایجاد انگیزه در جوانان در قالب برنامه های فرهنگی و نیز یادآوری دستاوردها ی انقلاب و فرصتها و چالش های پیش روی آن از جمله مهم ترین  اهداف این سازمان در تدوین و مشارکت در اجرای برنامه ها است.

وی انتقال مفاهیم و ارزش ها با استفاده از ابزار هنر و نیز تدوین بر نامه های فرهنگی بر مبنای روش­ های آینده­ پژوهی را مورد تاکید قرار داد و گفت: بدین منظور مشارکت با حوزه هنری  در اجرای نمای شهای مذهبی در دستور کار این سازمان قرار دارد و نیز نمایش های خیابانی متناسب باموضوع انقلاب و فجر با همکاری هنرمندان  در سطح شهر اجرا می شود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت از مشارکت این سازمان با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت برای برگزاری سومین جشنواره فجر خبر داد و گفت: برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان  شهرداری در دو بخش آقایان و بانوان , کارکنان حجمی و شرکتهای طرف قرارداد ؛ مشارکت با هیات های مذهبی در برگزاری مراسم ایام فاطمیه؛ مشارکت با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جهت هر چه باشکوه ار برگزار شدن جشن پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن از دیگر برنامه های این سازمان به مناسبت ایام الله فجر است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه